Pomózcie!!!!!

Status
Zamknięty.

tomax

New Member
Dołączył
4.4.2005
Posty
10
pomózcie . nie moge przejśc 3 rozdziału!! mam znależć kowala do oka innosa ale jak juz rozmawiałem z corneliusem on uciekł do kryjówki bandytów i nie chciał się odzywać.ani lordowi hagenowi ani andre nie moge powiedzieć ze cornelius kłamie, chociaz w dzienniku pisze ze kłamie. pomocy!!!
 
A

Anonim_mistrzAnonim

Guest
chodzi ci o dziennik corneliusa ma on go w sobie;p ja bym go zabil i wzial dziennik
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Kowal do Oka Innosa to Bennet, by powiedzieć, że Cornelius kłamie trzeba przeczytać jego dziennik, a jeśli przeczytałeś i nie możesz powiedzieć Lordowi Hagenowi - Cornelius kłamie - to masz buga.
 

tomax

New Member
Dołączył
4.4.2005
Posty
10
pobiłem go a on nie ma dziennika!!!!jak grałem przedtem to był bo raz juz przeszłem g2
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE (tomax @ 08-05-2005, 18:03) pobiłem go a on nie ma dziennika!!!!jak grałem przedtem to był bo raz juz przeszłem g2
Ano musi być, jesli nie ma to złośliwy bug. To naprawdę wkurzające rzeczy, ale patche czasem pomagają. Radziłbym Ci o ile posiadasz, wczytać wcześniejszy zapis i spróbować jeszcze raz...
 

tomax

New Member
Dołączył
4.4.2005
Posty
10
mam zapis jak go goniłem przedtem zadnego. poprostu go nie ma. a ja tydzień męczyłem sie aby nabić dośiadczenie
a moze znacie kod na jego dziennik????
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Zdaża się że w nagrodę za questy niekturę NPCki dają ci różne przedmioty chociaż w żeczywistości nie mają ich w ekwipunku. Podobnie jest i tutaj. Należało poprostu odpowiednio z nim zagadać i w tedy dobrowolnie by ci oddał ten dziennik. Jakbyś miał savewy jeszcze z pierwszego razu kiedy grałeś w GII to poprostu wystarczyło by wyżucić dziennik z ekwipunku i wpisać w konsoli cheatów set ftbox i miałbś koda. Ale jeśli niemasz savewów to masz problem
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom