Pożyteczny Bug???

Status
Zamknięty.

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Podczas rzucania zaklęć nie ubywa mi many!Próbowałem już chyba wszystkiego.Czy ktoś miał podobną sytuację?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No mi sie to nie zdazylo hehe szkoda
tongue.gif
Chcialbym tak miec isc sobie spokojnie z kilkunastoma punktami many i nawalac caly czas z czarów hehe poprostu wypas. Mam pytanie czemu ty tak masz ? Czemu tylko ty masz takiego farta?
tongue.gif
:p
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Jakby na to nie patrzył to o takim bug'u jeszcze nie slyszalem, i chyba takiego niema moze poprostu miales wpisany kod ''CHG'' wtedy mana nie schodzi...
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
QUOTE Jakby na to nie patrzył to o takim bug'u jeszcze nie slyszalem, i chyba takiego niema moze poprostu miales wpisany kod ''CHG'' wtedy mana nie schodzi... :D
biggrin.gif
:D :D :D :D

Nie gram,nie grałem i nie będę grał na kodach z wiadomych przyczyn a poza tym bug ustąpił,po ponownym włączeniu kompa wszystko jest jak należy.
 

Zbigniev

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
123
Ja mialem tez pozytecznego buga.Jak szedlem do Xardasa na golemy to mialem jeden zwoj z lodowym czarem.Zwoje powinny sie marnowac a u mnie byl caly czas.Dobrze bo bym musial wracac do Nowego Obozu i kupywac nowe zwoje.
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Ja sam nie gralem nigdy na kodach i mialem taki bug ze jak mialem 10 sily i stary miecz i bylem zielony w jednorecznej zabijalem za 1 razem kazdego na 1 lv nawet szakala jak i orika no nie wiem nie cierpie tego jak inni mnie nawalali to ja nic nie cierpialem mialem wszystkie opcje jak gadalem np. z gornem to mialem ze wypedzilem krzykacza choc go nie znalem i mialem za to pd zaczalem od nowa i wszystko ok:D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jest taki Bug, bo też go miałem. Rzucałem zaklęcia i teleportowałem sie i nic mi nie ubywało many.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no jest

ten bug sie pojawia kiedy ma sie duza ilosc many bo tez tak mialem ale jak mialem 35lvl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom