[plik]ArcaniA Mod Pack PL[plik]

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nazwa pliku: ArcaniA Mod Pack PL
Autor: yeed
Data wysłania: 20 paź 2010
Data aktualizacji: 04 lis 2010
Kategoria: Arcania: Gothic 4

WAŻNA ADNOTACJA
ArcaniA - Gothic 4 Mod Pack PL jest zestawem nieoficjalnych modyfikacji do gry. Poprawki instalujesz na własne ryzyko! Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy powstałe po instalacji aplikacji.

W skład pakietu ArcaniA - Gothic 4 Mod Pack PL wchodzą:
Loc Fix - nieoficjalna łatka do polskiej wersji językowej ArcaniA - Gothic 4 poprawiająca teksty w grze.
Włączenie konsoli - podczas gry można uruchomić konsolę za pomocą tyldy (klawisz ~)
Modyfikacja HUD - zmienia ona dolny interfejs - paski doświadczenia i ikony. Dodatkowo usuwa dwa elementy z interfejsu - ikony i opisy funcji "Nowy poziom" oraz "Wytwarzanie".
Modyfikacja ruchu - dzięki niej będziesz mógł biegać szybciej z wciśniętym klawiszem SHIFT - nie musisz za każdym razem aktywować runy lub pić mikstury.
Bohater nie będzie również zwalniał wewnątrz budynków.
Modyfikacja kamery - wiele osób narzeka na taktyczną, oddalającą się podczas walki kamerę w Arcanii. Modyfikacja powoduje, że kamera w trakcie walki będzie taka sama, jak w trybie eksploracji.
Stamina Mod - Modyfikacja wytrzymałości - dzięki tej modyfikacji każdy skok bohatera powoduje zużycie 10 pkt. wytrzymałości.

Pobierz plik
 

Blaze

New Member
Dołączył
16.9.2009
Posty
12
Fajnie było podać źródło. Przede wszystkim chodzi mi o modyfikację interfejsu, która została zrobiona przez RobeNa dla AC. Zatem proszę o dodanie stosownego wpisu. Reszta modyfikacji została upubliczniona na forum JWD, także nikt konkretny sobie nie zastrzega praw do nich chyba.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie muszę niczego Zastrzegać bo informacje dostałem od Robena, który jest twórcą modyfikacji i tylko on może sobie zażyczyć o taki wpis.
Jeśli jasno da mi do zrozumienia, że taki wpis ma się pojawić to go wstawię. W innym wypadku nie mamy o czym rozmawiać.

Opis modyfikacji także został stworzony przez Robena i zamieszczony w opisie dowloadu pliku i tylko on może sobie rościć do niego prawo.
 

Blaze

New Member
Dołączył
16.9.2009
Posty
12
Ta, widzę właśnie, że macie wszystkie razem w instalatorze zrobionym przez niego. W takim razie nie wiem, po co pisał, że robi polską wersję specjalnie dla nas ;/ Eh... Ja się tak nie bawię.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To już nie jest mój interes.
 

kent

New Member
Dołączył
12.10.2009
Posty
5
U mnie występuje taki problem, że kamera się cały czasz oddala podczas walki. :/
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
szkeleton i o to mu chodzi (dla kenta), modyfikacja ma zablokować oddalanie się kamery a jemu nadal zmienia się na kamerę taktyczną
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
najwidoczniej źle zainstalowal modyfikacje lub ma pirata
 

kent

New Member
Dołączył
12.10.2009
Posty
5
:)

Po primo mam oryginał.

Po secudno, tej modyfikacji nie da się źle zainstalować, bo jest łatwa w obsłudze. :)

Jakieś inne propozycje, w czym może leżeć problem???

Aha i tak na marginesie. Jak instalowałem Arcanie, to po instalacji zaczęło mi coś ściągać, chyba jakiś patch- pytanie brzmi: czy to był ten hotfix???

I ostatnie pytanie: Czy u Was także jak biegacie to świecie Arcanii i przebiegacie akurat koło drzewa, czy jakiegoś krzewu to znikają wam gałęzie drzew, dopiero jak kawałeczek się od nich oddale to znowu się pojawiają. Wkurzające to trochę jest, bo mało realistyczne.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Odnośnie zanikania roślinności, możesz to zmienić w ustawieniach gry (masz tam opcje m.in. minimapy, znaczników oraz zanikania).
Co do hotfixa, to łatwo sprawdzić, czy długo ci się pobierało, czy zauważyłeś różnicę podczas grania, czy wcześniej go nie instalowałeś?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zanikanie roślinności można wyłączyć w opcjach gry. To po prostu ułatwienie, bo jak wleziesz w krzaki to nic nie widać praktycznie :D

Mod Pack z reguły robi problemy na pirackich wersjach, a to ze względu na fakt, iż jest przygotowany tylko pod Wersję PL.
 

kent

New Member
Dołączył
12.10.2009
Posty
5
No właśnie ja mam wersję PL, oryginał. Konsola działa, skok, który zabiera wytrzymałość także i bieganie bez tracenia wytrzymałości, tylko coś ta kamera nie chcę.
 
Do góry Bottom