Play Station Portable

Status
Zamknięty.

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Kupiłem sobie PSP ale nie starczylo kasy na kartę do niego (mam tylko 32mb) Mam pytanie jak nagrać filmy lub teledyski na te urządzenie (karte 1 lub 2 giga bede mial na gwiazdke) i jeszcze jedno czy z neta można ściągnąc gry które by chodziły pozdro
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
U góry urządzenia masz port USB. W zestawie otrzymałeś zapewne wraz z konsolką kabelek do podłączania z kompem. Po prostu podłącz PSP tym kabelkiem do kompa i przekopiuj to co cię interesuje na PSP. Pamiętaj że w chwili przenoszenie danych w PSP musi się znajdować karta pamięci
biggrin.gif

Merry Christmas!

Pozdro
cool.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Właśnie nie
sad.gif
zdjęcia i muzyka idą spokojnie ale już filmy albo teledyski nie chcą pisze w instrukcji że trza zmienić format na mpeg-4 jak to zrobić pomóżcie plis
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie wiem czy sformatowałeś już kartę pamięci, format można znaleźć na UMD dołączonym do zestawu... ja sobie zachowałem tą 32MB na save a tą większą mam na muzykę(512MB) a co do filmów mam podobny problem bo po sformatowaniu niema folderu do którego można zgrać( po formacie są różne foldery na zdjecia i inne...) jak chcesz przerobić filmy i inne teledyski na MPEG-4(mp4) to poszukaj jakiś ripperów w necie...



Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom