" Piosenkarze "

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Mam pytanie czy znacie jakiś ludzi którzy myślą że coś potrafią na scenie ??
Ja znam takich np :
- Ważka G
- Lech Rock Pawlak

Moim zdaniem oni są porażką ale trochę śmichu czasami jest co sądzicie ?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mógłbym w ch*j i trochę wymienić ale wymienie najważniejsze polskie xD

1.Doda
2.Feel
3.Ich Troje(Nie wiem czy grupa jeszcze istnieje...)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Hotek, teraz chęcią bym Ci przywalił. Nie słucham muzyki z klimatów Ważki G i Lecha Pawlaka, ale oni są da best. Ten słynny "strzylet", "żeli papą" czy inne rzeczy tego typu to mistrzostwo...

Dla mnie porażką są śpiewy w Disco Polo (żałosne teksty, pedalski śpiew) oraz wiewiórki w techniawach. Rzygać mi się chce gdy to słyszę.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Lech roch i pan G to pomioty szatana z IQ = 0 więc co tu się dziwić, ludzie którzy mają nie równo pod sufitem bo normalny ktoś by czegoś takiego nie puścił w obieg.

a co do disco polo, w tym jest właśnie cały urok, w tekstach> poza tym, ludzie jak wypiją to się dobrze przy tym bawią ...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
oraz wiewiórki w techniawach.

??? Wiewiórki?

Ja nie słucham waszych stylów, nie lubię ich, ale rzygać mi się od nich nie chce. Jestem do nich neutralny. Ale jak ktoś jest jakimś uber wyznawcą danego stylu muzyki, to bywają rożne schizy, jak lanie po mordzie za to, czego się słucha. Czy ustawki metali z hip-hopowcami. Śmiechowo ^^.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Pisząc "wiewiórki" miałem na miałem na myśli cieniutkie, niemalże piszczące głosiki, które co jakiś czas coś tam pisną między bitami. Przykładów niestety nie podam, bo nie znam tytułów utworów z tego gatunku.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Nikt mnie jeszcze nie zraził jak Mrozu i Feel, zwłaszcza Mrozu, był z nim kiedyś wywiad w Bravo, w którym porównywał się do amerykańskich raperów, żal d*pe ściska.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Feel, Ich Troje. Głupcami jesteście uważając ich za dno. Piewrwszy raz mi Was 'żal' looooooool ^^

Ich Troje odniosło onegdaj wielki sukces komercyjny, mieli swoje chwile sławy. Oni osiągnęli więcej niż Wy heh. Duża liczba onegdaj ich słuchałą, dzisiaj w sumie też. Z tym że to starsi ludzie, już ze stałymi gustami. Mimo, że nie jestem ich fanem, nie uważam ich za tych z najgorszego gatunku. Doda jako osoba jest śmieszna, lecz każdy ma swój sposób na zarabianie pieniędzy.

Co do sławetnego Lecha rocha jak mu tam. On tylko był gwiazdą yt, niczym więcej. Jak i wielu jemu podobnych z całego świata. Trochę nie pasuje stawianie obok niego Ich Troje czy Feel'u
" Piodenkarze " Oni myślą że potrafią śpiewać

A ty myślisz? Jest wielu takich nieudaczników, ale na szczęście rzadko udaje się im wypływać na powierzchnię. Głupi ten temat ^^

 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Firma - w ich piosence "reprezentuje (błąd świadomy) jotpe", można zrozumieć tylko dwa tytułowe słowa.
Chylińska - podobno (za to podobno powinieneś w łeb dostać xD ;), chociaż co do disco polo które tworzy obecnie to się zgodzę) kiedyś była gwiazdą rocka, teraz tworzy "hity" w stylu disco- polo "Chcę byś mnie miaaaaaaaaaał! Tak wiele mogę ci daaaaaać!".
 
Do góry Bottom