Pijackie Gry

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
hmmm.. co wy na to? :D Ja jeszcze nie wybróbowałem, ale przyznam że wydaję się trudne do przejścia. :p

gra.jpg
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ahahaha. Blade, toż to powinno zdobyć sławę większą niż Chińczyk. Jak najszybciej organizuje u kogoś imprezę i gramy w to :D.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CYTAT
Ahahaha. Blade, toż to powinno zdobyć sławę większą niż Chińczyk. Jak najszybciej organizuje u kogoś imprezę i gramy w to .


przerażasz mnie... zupełnie jak ta gra. Weź np wejdź na 13 i wyrzuć szóstkę... :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie grałem, ale kumpel grał i poległ na 20 którymś okienku. Podobno straszna i nie do przejścia gra, ale chociaż raz trzeba będzie zagrać :p .
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No cóż, wytrwają najmocniejsi. Ja mam na prawdę zamiar w to zagrać i wiem, że jak pokaże to kilku osobom, to zwerbuje graczy xD.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Wg. mnie to dobra opcja na rozkręcenie imprezy, jakakolwiek by nie była :) Napewno będzie kupa śmiechu, ale z pewnością większość zalczy zgona, a to już nie jest przyjemne ciągać wszystkich po domach - dlatego też mam zamiar zagrać, jak tylko nadarzy się okazja :D Przynajmniej nie będzie nudno :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja bym to osobiście przerobił z kieliszka wódki na kieliszek piwa. Też byłoby wesoło, a na pewno więcej osób ukończyłoby grę ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
eee.. to już nie to samo. Cała gra straciła by sens. Po pierwsze tak jak mówisz, wszyscy byliby trzeźwi (kieliszek piwa!?). Po drugie nie było by tak wesoło, bo wypić kielicha piwa to tak jak napić się soku malinowego...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie wiem czy znalazłby się ktokolwiek kto ukończyłby tą grę. Jak wiadomo nim wódka uderzy do głowy to można jej pić ile się da. Biorąc pod uwagę czas jaku trzeba poświęcić by ukończyć grę, każdy by miał zgon koło, czy ja wiem, 30 numerka ?

Mówię że ja bym to lekko zmodernizował zamiast wódki dał co innego, ale to jak mówicie straci już sens ;]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Kumpel przeszedł. Miał mega farta .... na samym początku wyrzucił 5 i poleciał na nr 32 a dalej to jakoś se poradził. Był nawalony jak dzwon po tym, ciężko było z nim dojść do jakiejkolwiek rozmowy.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mam tą grę! Właściwie to miał być jeden z prezentów dla kumpla, który miał osiemnastkę. Zalaminowałem sobie i graliśmy z kumplami xD Gra jest ciekawa i nieźle wciąga ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Hah xD Ciekawa, nie powiem ;) Jeszcze takiej gry planszowej nie widziałam... trzeba będzie wypróbować, chociaż u mnie słabo z piciem wódy. A jak ktoś się porzyga w czasie gry, to co? haha ;D
Wydrukuję to sobie, wkleję na tekturkę i jaaaazda na najbliższej imprezie. Może mi się poszczęści i trafię na 5 od razu ^^
Kuuurde, chcąc grać większą ilością osób, trzeba chyba mieć dużo alko, bo i czasem 5x trzeba wypić...

Skąd Wy takie gry bierzecie? W życiu bym nie pomyślała o takim czymś ;P

Pozdrawiam, Daria.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CYTAT
A jak ktoś się porzyga w czasie gry, to co? haha ;D

...hmmm jakby to powiedzieć :p - odpada.

CYTAT
Kuuurde, chcąc grać większą ilością osób, trzeba chyba mieć dużo alko, bo i czasem 5x trzeba wypić...

no cóż. :p Im więcej osób tym ciekawsza gra. Najlepiej zrobić zrzutę na alkohol :p każdy weźmie tyle ile wypije i będzie ok.

CYTAT
Skąd Wy takie gry bierzecie? W życiu bym nie pomyślała o takim czymś ;P

z jenernjeta. :p
 
E

Electric_Dragon

Guest
Nie no dobra zabawa, lep-sza niż pić tylko dla zabicia smutków ^^ Wypróbuje się przy najbliższej okazji :]
 
Do góry Bottom