Pierwsze Urywki Gameplay'u Z Risen 3

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Wygląda lepiej niż się tego spodziewałem , grafika przypomina trochę tę z  G3 (1:43 wygląda jak wejście do Ardeii ).
Obiecanego mroku jeszcze tu nie widać ale jestem dobrej myśli.
Ciekawe czy ten gość którym gra Björn jest nowym bohaterem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Z tego co ja zdążyłem zauważyć to screeny przedstawiają na zmianę sterowanie starym i nowym bohaterem. Björn akurat grał starym bohaterem w jedynki i dwójki.
 

Splash

New Member
Dołączył
14.4.2014
Posty
1
Grafika ładna, ale walka to porażka. Mam nadzieję, że to zmienią.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Walka śmierdzi mi Arcanią ;] do tego Śmierdzi Arcade'owym klimatem, czyi czymś co zabija Gothica.
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Kelten napisał:
Wygląda lepiej niż się tego spodziewałem , grafika przypomina trochę tę z  G3 (1:43 wygląda jak wejście do Ardeii ).
Obiecanego mroku jeszcze tu nie widać ale jestem dobrej myśli.
Ciekawe czy ten gość którym gra Björn jest nowym bohaterem.
To dziwne, bo ja na przedstawionych urywkach widzę po prostu drugiego Risena. Zmiany praktycznie niezauważalne, kosmetycznie (na tą chwilę oprócz gry świateł nie widzę zmian).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Przecież Risen 3 będzie działał na zmodyfikowanym silniku z dwójki, więc o co chodzi?
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Spokojnie. Nie można oceniać gry po wersji jak mniemam alfa. Mnie akurat lokacje w R2 się podobały. No może po za wielkością miast, ale to się wytnie. Z resztą tropiki to nie jedyne lokacje w grze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Każdy ma swoje własne zdanie na temat grafiki więc ;)
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
To jakby mieć własne zdanie, że zielona kulka jest niebieska. Kolega wspomniał o Ardei, więc bardziej odnosi się do lokacji (jej architektury, rzeźby terenu itd), aniżeli samej grafiki.
 
Do góry Bottom