Pierwsze Screeny Z G3 !!

Status
Zamknięty.

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
Zajrzałem na strone G3 patrze nie wierze 3 screeny jezeli tak będzie wyglądać gra to jak będzie wyglądał bezimienny może wreszcie bez tego głupiego kucyka wejdzcie sobie na strone super

http://www.gothic3.com


Galerie 'Screenshots'
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmmm jużgdzieś tego screena widziałem, ale zawsze jak go ujrze to zaczynam sie baćczy na moim sprzęcie pujdzie :/ Ale po drodze urodzinki i gwiazdka także jestem dobrej myśli
rolleyes.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Hehe... Dokładnie
laugh.gif
Dokładnie wczoraj też je znalazłem. Z jednej strony wyglądają badzo interesujaco. Ta grafika, czy tam jakość. Lecz z drugiej jakos tak wszystko wyglada jakby zbudowane z gliny czy plasteliny
sad.gif
Jakieś takie dziwne kolory. Ale trzeba przyznać, że te wszystkie istoty i bestie wyglądają przerażająco
ph34r.gif
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ludzie te wszystkie fimkiki i zdjęcia są super grafika jakość i w ogóle przecierz w grze będzie gafika mniej więcej jak w driverze 3. Ludzie myślcie
cool.gif
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Te sceny sa zarabi#### widzieliscie te scierwojady?? Jakie zeczywiste. A ten mag z ,,krysztalowa" kula , kto to jest????????
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Te screeny są niezwykle super, widać że G3 będzie "graficzną ucztą". Jeśli gra będzie tak dobra jak grafa to będzie grą roku. Mam nadzieję, że wymagania nie będą zbyt wysokie...
 

Wilk_pl

Zbanowany
Dołączył
1.5.2005
Posty
11
a widzieliście orka na trailerze!!!!!!!!!wyglądał jak jakieś upośledzone cos
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Te orki to wyglądają jak szympansy! mam nadzieję, że w finalnej wersji będą wyglądać lepiej. Te screny są świetne. Jeżeli ta gra będzie tak wyglądać to jak "miód na oczy"! Żeby telko nie te wymagania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom