Pierścień Wody

Status
Zamknięty.

Fletcher

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
14
Heja wszystkim tym którzy poczytają tego posta...
Chce być w Pierścieniu Wody, ale obawiem sie, że jak zostanę jednym z najemnikó, strażników albo Magów to czar pryśnie i moje plany pujdą na nic. Proszę odpowiedzcie... :!: :!:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
nie dostaniesz sie do pierścienia wody jeśli będziesz strażnikiem najenikiem bądź magiem :arrow: bo musisz pogadać z Lordem Hagenem a znim pogadasz tylko jako członek jednej z gildii.... ps najemnicy żądzą
tongue.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Oczywiście że mozesz przynależeć do danej gildi i pozniej zostac przyjety do pierscienia wody. Przeciez wątek Nocy Kruka dzieje się wokół jarkendaru i zeby tam dojsc to trzeba byc w pierscieniu wody. Jak by nie mozna bylo, to bys poprostu gral tak, jakbys nie mial zainstalowanego NK
 
A

Anonymous

Guest
nie ma takiego czegoś jak pierścien wody :/ chyba to przeczytaliście tylko nazwe zbroji na stronie..
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Ej gosciu, rales wogole w NK :?: :roll: A jak to nazwiesz? Może krąg wody? Jak byś grał w NK to byś wiedział że to jest pierścień wody. Weź i nie myl pojęć Kręg Wody a Pierścien Wody. To zupelnie co innego
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Tak może z deczka offtopic powiedzcie mi jaka jest różnica między pierścieniem wody a kręgiem wody - pierścień wody kojaży mi się z tym pierścieniem, który dostałem od laresa, a w NK grałem u kumpla.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
To jest Krąg Wody chyba (chociaż sam nie wiem, a NK już przeszedłem :mrgreen:). Gildie są trzy: nowicjusze ( :arrow: magowie ognia), strażnicy ( :arrow: paladyni) i najemnicy ( :arrow: łowcy smoków)... Tu ma się jedynie wybór - bo można być tylko w jednym miejscu. Pozostałe przynależności, czyli Złodzieje (pod Khorinis), Bandyci (Jarkhendar), Piraci (Jarkhendar), Magowie Wody (Khorinis/Jarkhendar) to przynależności, z których możesz należeć do każdej, niezależnie od tego kim jesteś. Z tą różnicą, że gdy jesteś w stroju Bandyty (wtedy tylko należysz do Bandytów), wszyscy nie-Bandyci Cię atakują, a w stroju nie-Bandyty atakują Cię sami Bandyci (od czego wyjątkiem są Magowie Wody w Jarkhendarze, ponieważ nigdy Cię nie atakują za strój)...
 

Iwona

New Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
8
TAK

Jasne że możesz należeć do gildii ale chyba nie możesz iść za daleko (chodzi mi tu o to że jeśli zostaniesz magiem ognia to magiem wody już nie bedziesz ale jeśli zostaniesz nowicjuszem to spoko) Ja wybrałam najemnika i jest dobrze
laugh.gif
 

Fletcher

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
14
Dzięki bardzo wszystkim... motyw ten przeszedłem i jestem w Pierścieniu !!! dziękuje jeszcze raz !!! :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom