Pierścień Adanosa(gotha)

Status
Zamknięty.

1947

New Member
Dołączył
21.12.2006
Posty
3
Witam. Mam taki problem, że na początku nie wiedziałem o co chodzi z tymi artefaktami i zabiłem demona w GOTHA i teraz widze, że w ekwipunku nie mam tego PIERŚCIENIA ADANOSA - a pamiętam, że go zebrałem... sprzedać się go nie da. Więc co mogło się z nim stać ?
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Może go wogule nie wziełeś. Leć szybko do Gothy i sprawdź czy ten demon go dalej ma powninien być tam gdzie zadałeś mu ostatni cios:D. Pozdro
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
Jeśli na pewno wziąłeśten pierścień i go nie masz to sprubuj kodem: Give car_artefact. Powinno zadziałać.
 

1947

New Member
Dołączył
21.12.2006
Posty
3
moze go gdzies sprzedalem ?? da sie to wogole sprzedac.. ?? jak wpisac ten kod ?
 

qasiunka

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
3
QUOTE(1947 @ 21-12-2006, 18:55) [snapback]130702[/snapback]

Witam. Mam taki problem, że na początku nie wiedziałem o co chodzi z tymi artefaktami i zabiłem demona w GOTHA i teraz widze, że w ekwipunku nie mam tego PIERŚCIENIA ADANOSA - a pamiętam, że go zebrałem... sprzedać się go nie da. Więc co mogło się z nim stać ?




Własnie to samo zauważyłam wczoraj u siebie. Brałam go z demona. Nie sprzedałam . A nie mam :(
Co do kodu to w pliku g3.ini zmień
[Game]
TestMode=false na TestMode=true
będzisz mógł przywołać konsole klawiszem ~
Pewno będzie niewyraźna więc stwórz w katalogu z grą 2 foldery: w katalogu data stwórz folder o nazwie _compiledImage a w nim
folder _Intern konsola będzie wyraźna i wtedy wpisz ten kod.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom