Patch V1.10

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Jest dostępny do pobrania z naszego działu Download jak wiecie. Jednakże chciałem też Was poinformować, czego możecie się spodziewać po zainstalowaniu go oprócz zmian z listy jaką podało Deep Silver.

Patch ten usuwa wgrany wcześniej hotfix usuwający mglę z gry oraz ewentualny hotfix poprawiający wygląd czcionek jeśli ktoś go miał jeszcze zainstalowanego. Ktoś podobno stworzył kolejną łatkę, która przywraca obydwa hotfixy, bez ponownego ich instalowania. Postaram się ją odszukać.

Zauważyliście jeszcze jakieś istotniejsze różnice po wgraniu patcha?
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Tak, na mojej pudełkowej wersji gry po wgraniu patcha znikają z gry jakiekolwiek napisy, próbowałem różnych kombinacji i nic. Znikają nawet podpisy w menu głównym. Ma ktoś na to jakiś sposób? Dodam tylko że jak wgram gre po angielsku a nie po polsku to napisy są, ale po to kupiłem grę z polskimi napisami żeby w taką grać.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja wrzuciłem na pudełkowego Risena i napisy są. Z czystej ciekawości.
God reinstalowałeś? na czystą kopię gry próbowałeś wrzucić? Od nowa zacząć przygodę?
Jak nie napisz do supportu cenegi, niech się męczą.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
God, znalazłem rozwiązanie dla Twojego problemu. Użytkownik serwisu o grze Risen stworzył łatkę przywracającą kilka rzeczy, które znikły po zainstalowaniu najnowszego patcha od PB.

TUTAJ
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Na pytania Kaca odpowiem tylko że robiłem wszystko co możliwe, dopiero sposób ED'a podziałał, temat powinien zostać jeszcze jakiś czas otwarty bo może ktoś inny będzie miał ten sam problem. Dzięki ED :).

W wyrazami szacunku. Godfather
 
Do góry Bottom