Patch V1.07 - Moja Opinia

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Pewnego razu przy przeglądaniu forum natknąłem się na temat Vezyra z najnowszym patchem do Zmierzchu Bugów, pomyślałem, że gra stanie się grywalna, będzie mniej lagów, lepsza optymalizacja, no cokolwiek. Gdy po raz pierwszy uruchomiłem grę na patchu to zasmuciło (wkurw**o) mnie to, że nie mogę wczytać mojego starego stanu gry, ale nie była to rzecz straszna bo nie grałem długo. Może jakieś 1,5h. Ale nie o tym chcę napisać, po kliknięciu na napis Nowa gra zadziwiło mnie, że pasek ładowania tak szybko pokonuje następne centymetry na monitorze(ładowanie to zawsze była raczej wada G3), lecz na ostatniej prostej zaciął się na dobre 4-5 minut. Już po uruchomieniu gry zauważyłem, że chyba coś jest nie tak, Anog (czy tam Inog, jeden uj) zamiast siedzieć na taboreciku wisiał w powietrzu. Ponadto moim zdaniem patch zmniejsza jakość tekstur, bo bez niego grafika jest ładniejsza, podmienia czcionkę na jakąś prostokątną, która na pewno nie jest wcale ładniejsza od oryginalnej. Nie pamiętam więcej, bo robiłem to z jakiś tydzień temu, ale Patch 1.07 , który miał poprawić rozgrywkę w moim przypadku ją pogorszył jeszcze bardziej.

Może ja coś źle zrobiłem, trzeba zainstalować wcześniej jakieś inne patche ?

A jaka jest wasza opinia napiszcie, może tylko ja tak mam.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Nie pamiętam dokładnie, ale ja chyba grałem na patchu 1.06 i 1.07 (albo 1.08 jeśli takowy jest) i wszystko działało mi całkiem dobrze. No w każdym razie lepiej niż bez żadnych patchy. Wszystko chodziło płynniej i tekstury były lepsze. Ale chyba nie tylko Ty masz taki probnlem, bo mój kuzyn także ma tę grę, ale jak zainstalowałem mu patche, to gra chodziła mu gorzej niż przedtem. Nie mampojecia o co chodzi :( Moze mój komputer jest jakiś specjalny :D.

Pozdrawiam, Hadler :)
 

adek12211331

New Member
Dołączył
6.5.2010
Posty
7
Ja grałem w na patchu 1.07 i mi się grało o wiele lepiej.Było mniej bugów,lepsze tekstury i gra lepiej chodziła patch mi pomógł z wieloma qestami i gra płynniej chodziła.Spróbuj zainstalować innego patcha :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom