Patch 1.7 W Drodze

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Od premiery Community Patch w wersji 1.6 minęło już sporo czasu i mogłoby się zdawać, iż fani nic nie robią już w kierunku doskonalenia Gothic 3, na szczęście nic bardziej mylnego. Community zapowiedziało, że jest w trakcie tworzenia patcha v1.7. Łatka wykorzysta odgłosy z podczas walki orężem znane nam z Gothic 2. Dodatkowo zostanie poprawiona sztuczna inteligencja, i co ciekawe otrzymamy możliwość walki z kilkoma przeciwnikami naraz.
Jak na razie premiera Community Patch 1.7 do Gothic 3 nie jest znana.

Mnie cieszy fakt, że Gothic 3 nadal jest ulepszany :) Może kiedyś stanie się aplikacja stabilną, ciekawą i naprawdę wartą wydanych pieniezy :)
Miejmy nadzieje, że niedługo wypuszczą patcha.

Miejmy...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No to świetnie !!!
Też bardzo mnie cieszy to, że G3 jest ciągle ulepszany. Może kiedyś uda się wyleczyć go z bugów całkowicie ? <marzy>
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Boję się tego patcha... Wyobraźcie sobie odbijanie jakiegoś miasta... Wszyscy się na ciebie rzucają i zabijają przed wykonaniem najmniejszego ruchu...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT(ArminaS @ 03-08-2008, 15:14) index.php?act=findpost&pid=191380
Boję się tego patcha... Wyobraźcie sobie odbijanie jakiegoś miasta... Wszyscy się na ciebie rzucają i zabijają przed wykonaniem najmniejszego ruchu...


Nareszcie w grze pojawi się troche realizmu, przynajmniej w tym kierunku...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
CYTAT(ArminaS @ 03-08-2008, 15:14) index.php?act=findpost&pid=191380
Boję się tego patcha... Wyobraźcie sobie odbijanie jakiegoś miasta... Wszyscy się na ciebie rzucają i zabijają przed wykonaniem najmniejszego ruchu...



Od czego jest możliwość biegania sprintem :D.
Jednak jakoś nie wyobrażam sobie odgłosów walki z poprzednich Gothiców :huh:. Sam nie wiem czemu :D.
Jak niedługo będę grał w GIII to raczej pogram na 1.6.


Pozdrawiam.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Osobiscie ciesze sie ze bedzie taki patch :) Byloby super pograc w Gothic3 bez zadnych bugow. Mozna byloby wykonac fajne misje. Jestem ciekawy jak beda wygladaly odglosy walki mieczem z poprzednich czesci gothica w gothic3??
Wedlug mnie wygladalo by to dziwnie poniewaz nie pasowalo by to do systemu walki z gothic3 ale moze cos przerobia, wymysla. Zobaczymy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom