Pare Pytan Co Do G3

Status
Zamknięty.

k00ba

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
33
MAm tak
Intel core 2 duo E6300 1.86Ghz
KArte Graficzna Asus ultra silent en8600GT 256 mb z opsluga pixel shader 4.0
2gb ram Geil Ultra 800MhZ

Wlasnie dzis kupilem tego kompa i dodatkowo w koncu g3.

powiedzcie mi czy bede mogl sie w pelni cieszyc krajobrazem i efektami? czy bedzie chodzil jakosciowo i wydajnie ?:D

PS: skoro juz wpsomnialem ze wlasnie kupilem g3 to poradzcie mi kogo najlepiej wybrac czy zlodziej alucznika wojownika (bo mAGIEM nie chce) i do jakiej gildii dojsc? :D No i oczywiscie jak proadzic ta postac i w co inwestowac :D
 

lypek8

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
7
Na tym sprzecie to powinno hulac niezle tylko ze gra ma pelno bugow wiec pewnie bedzie sie ciela troszke.

Ja na twoim miejscu gralbym wojownikiem bo nie ma to jak pociachac kogos takim fajnym wypasionym mieczykiem (jest nawet taki fajny ognisty miecz:D).

Na poczatku skupilbym sie na sile i zrecznosci a pozniej to juz latwo idzie z punktami doswaidczenia ze nawet mozna sie bawic jako mag, lucznik albo zlodziej.
Zreszta pograj troszke i sam zobaczysz. Milego grania. Bo naprawde jest w co pograc.
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
No cóż .. z tego co się naczytałem na różnych forach to wynika, że ta gra zawsze będzie trochę przycinać ale w Twoim przypadku powinno ciąć minimalnie ..
 

k00ba

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
33
Dzieki. a wiecie kiedy mozemy sie spodziewac patcha ktory nie tyle co koryguje wszystkie bledy i bugi ale przynajmniej zapobiegnie temu cieciu o ktorym wsponieliscie? (mi chodzilo sie o ciece typu: przy uderzeniu mieczem lub gdy jest krajobraz pelen szczegolow i gdy jest np jakas duza bitwa i jest duzo efektow)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom