Paladyn- Taktyka

Status
Zamknięty.

mat2224

New Member
Dołączył
1.1.2011
Posty
1
Właśnie przeszedłem misje w obozie piratów, teraz wybieram się do obozu bandytów. Wszystkie misje wykonuję jakimś sposobem ponieważ moja postać w starciu z ciut silniejszym stworzeniem ginie po paru strzałach. Oto moje ogólne staty:
Poziom 13
Siła 52
Br. jednoręczna 22%
Kusze 25%
Mana 27
i do wykorzystania punktów nauki 86. Gram strażnikiem, może mi ktoś doradzić w co najlepiej zainwestować aby stworzyć silną postać i jaką broń kupić.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Na pewno broń jednoręczna lub dwuręczna (która Ci bardziej odpowiada) i siła. Przy grze wojownikiem to podstawa. Języki starożytnych, o ile jeszcze ich nie umiesz - bardzo przydatna rzecz. Kusze - jak uważasz, ja osobiście nie przepadam za bronią dystansową, niemniej jednak warto mieć te minimum 30-40% aby móc się w razie czego wspomagać. Zdecydowanie odradzam łuki, bo będziesz marnował punkty na zręczność, a byłoby to bezsensowne skoro ładujesz w siłę i możesz używać kusz.

Przede wszystkim siła, bronie, język starożytnych.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie zaszkodzi też trochę zręczności, tak 35-45 i okradanie ludzi. Złoto zawsze się przyda a na dodatek można zdobyć doświadczenie przy okradaniu innych.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Ja Ci nie radze dawać punkty w zręczność czy okradanie, to marnowanie punktów doświadczenia. daj połowę punktów nauki w siłę a drugą połowę w broń jednoręczną/dwuręczną. jeśli chcesz dać w jednoręczną to jeszcze możesz zdobyć dodatkowe 10% zabierając Morganowi (pirat) pierścień, o ile mu go przyniosłeś jak była taka misja. a kupuj zawsze broń najlepszą jaką możesz używać i oczywiście taką w której się specjalizujesz (jednoręczny, dwuręczne)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W sumie to zależy od twoich preferencji... Ja bym pocisnął właśnie w opcje dystansowe, czyli mana, język starożytnych i zręczność na łuki, i magia... Oczywiście, wybór wypływa z preferencji gracza... Lubisz siekać mieczem- idź w tym kierunku. Lubisz subtelniejsze metody- zostań magiem. Proste.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Ja z tego co pamiętam jak grałem z 3 tygodnie temu Paladynem pod koniec gry Miałem ponad 100 siły, 90% broń jednoręczna, kusze miałem coś około 30%, mana ponad 65 i do tego wyszkolone wszystkie runy atakujące. Miałem wtedy ponad 50 lvl.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jak kto woli jak kto chce.Pakuj w co chcesz ale z umiarem.

Musisz jednak zostawić sobie troche punktów na Języki Starożytnych.

Ale pozatym pakuj głównie w siłe no i w zręczność.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Jeśli jesteś jeszcze w zaginionej dolinie budowniczych to w kanionie obok tego obozu orków i tej biblioteki czy jak to tam się nazywa ,jest droga ,jeśli pójdziesz tą drogą możesz spotkać kilka ogarów więc zapisz sobie przedtem, gdy dojdziesz do końca ścieżki zobaczysz starą opuszczoną jaskinie czy tam kopalnie ,w jaskini jest kilka pełzaczy, na końcu jest rapier ,zadaje on chyba 100 obrażeń i wymaga 50 zręczności , ja zamiast pakować siłę w kusze inwestowałem w zręczność i dlatego miałem już odpowiednią zręczność, w siłę też inwestowałem i miałem chyba 57 , kuszy też nie polecam chociaż zadaje dużo obrażeń bardzo wolno się z niej strzela, więc jak chcesz to pakuj w zręczność i rozwijaj łuki i broń jednoręczną ,rapier powinien ci na trochę wystarczyć ,orka można spokojnie położyć ,i naucz się też wszystkich języków oraz zbieraj tabliczki, jeśli ich już trochę uzbierasz mogą się w dużym stopniu przyczynić do wzrostu twoich umiejętności, np dzięki tabliczkom moja mana wzrosła z 25 do 50 i wtedy mogłem się już spokojnie skoncentrować na pozostałych umiejętnościach
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat raczej wyczerpany. Zamykam

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom