Paląca się szata nekromanty <lol>

Status
Zamknięty.

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Otóż mam mały problemik. Kiedyś przeglądałem forum i znalazłem w NK temat kody... . Oblookałem co nie co i znalazłem kod na magiczny pancerz ( dla zainteresowanych insert itar_firearmor_addon hmm... wklepuje go na marvinie a tu mi wyskakuje ognisko
biggrin.gif
znaczy szata nekromanty zamoczona w benzynie i podpalona przez jakiegoś małego piromana
biggrin.gif
. Czy da się tę zbroje zdobyć bez cheatów?? Podejrzewam że trzeba złożyć miecz Beliara tylko kiedy??

PS I nie piszcie mi tu że jestem głupi i chetuje, bo sami wtedy będziecie głupimi spamerami ot co !!
PPS Szukałem godzinę takiego tematu, opcją szukaj i manualnie bez rezultatów, jeżeli jednak taki temat był proszę o kastrację yyy to jest kasację
tongue.gif

PPPS Co się dzieje jak znajdziemy wszystkie skarby Grega ( Addonworld ), wiem że był taki temat ale odpowiedź brzmiała, cytuje: Odkop a się dowiesz Boże widzisz a nie grzmisz
biggrin.gif

PPPPS:D Jak ktoś nie wie to niech nie udziela odpowiedzi!!! [you] już cie korci żeby cos naspamować
PPPPPS:D W w/w PS-ie użyłem opcji {you} więc nie wysyłajcie prywatnych wiadomości że się was czepiam ( dla niewtajemniczonych http://gothic.g4ce.pl/forum/viewtopic.php?t=4801 )


PoZdRóWkA
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
takiej zbroi raczej na bank nie zdobędziesz
a jak znajdziesz wszystkie skarby Grega to nic się nie dzieje poprostu je sprzedaj
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
QUOTE
PPPS Co się dzieje jak znajdziemy wszystkie skarby Grega ( Addonworld ),
QUOTE Greg podziękuje ci i powie że jeszcze nie jesteś jego przyjacielem i tyle
Lol nie wiem stary czy ty jarzysz do końca; Addonworld to ten świat z bandytami i piratami i łoł!
QUOTE PPPPS:D Jak ktoś nie wie to niech nie udziela odpowiedzi!!! grzeb już cie korci żeby cos naspamować
Ojoj
 
A

Anonymous

Guest
PEWNIE SIE DA
biggrin.gif
ja znalazlem palacy sie luk !!!
biggrin.gif
zajebiscie wyglada
25dex 50 dmg
smile.gif
i palce sie strzaly a gdzie mmm u dextera na 2 wierzy na samej gorze
smile.gif
;] ; ogolnie pewnie w trudno dostepynych miejsach sa
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Oj ale masz podjare... :? jest tez magiczny luk i magiczna kusza...
tongue.gif
a pancerza na 99,9% niema..
 

Raiven

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
7
Ja tez znalazlem ten luk i mam pytanie dzie kupic do niego strzaly bo na wierzy jest tylko 20 :cry: ??

PS czego sie mnie czepiasz grzeb??!! :evil:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE Ja tez znalazlem ten luk i mam pytanie dzie kupic do niego strzaly bo na wierzy jest tylko 20 :cry: ??

Niestety ;p do tego luku jest TYLKO 20 strzal :cry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom