Pakunki Wedrowca

Status
Zamknięty.

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
jak wyglądają pakunki wędrowca znalazlem 1 jakaś miska - jaskinia w pobliżu GELDERN lezal na stole
drugi powinien byc w jaskini pełzaczy byl tylko amulet cor... ktury oddalem w misji
3 raz spotkałem wędrowca pod OKARA ale rozmowny nie był
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
http://gothic.org.pl/gothic-3-zmierzch-bogow/tajemniczy-wedrowca.html

Jest to na tyle napisane, że każdy zrozumie.
Jak go spotkałeś 3 razy to już powinieneś mieć 3 pakunki. Szukaj dobrze, bo są dobrze ukryte. I a jakim grasz patchu?
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
mam patcha g3fg_106_pl a jak instaluje 1.0.89 to mam wersje angielska i niekiedy nie widać dialogów :) w mapkę już widziałem dzięki:)

3 pakunek jest w okarze na stole w grocie gdzie jest mag i pelno ksiag puchar a w plecaku misa ale wciaz brak mi 2 pakunku ktoey powinien byc w grocie pelzaczy moze go mial jeden z pelzaczy ?? a ja nie mialem umiejetnosci aby go przeszukac??

nie pisze się posta pod postem - Szkeleton
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pierwszy raz spotykamy go tuż za bramą Geldern, gdy prowadzimy grupę rzemieślników do Silden. Mówi on wtedy rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Jedyną pewnością jest dana przez niego wskazówka, by przeszukać jaskinię znajdująca się nieopodal.
Znajdziemy w niej "Pakunek Wędrowcy". Jest to pierwsza część Elementów Pancerza Tajemniczego Wędrowcy - potężnej, starożytnej zbroi, którą możemy zdobyć podążając za wskazówkami Asasyna.
Powinieneś znaleźć przedmiot o nazwie "Pakunek Wędrowcy". Misa to nie jest to. Mówię ci, przeszukuj dokładnie jaskinie, może zapomniałeś o tym. O ile pamiętam to był w jaskini gdzie kopał ten asasyn w trójce. Obok pakunku znajdziesz tez koronę Adanosa.

Kolejne spotkanie z nieznajomym jest równie zaskakujące jak poprzednie. Dochodzi do niego przed jaskinią pełzaczy, w której znajduje się artefakt Cor Kaloma. Podczas rozmowy z Asasynem dowiemy się, że znajdziemy tam również drugi Pakunek Wędrowcy.
Jaskinia pełzaczy. Tam jest drugi z pakunków. Szukaj uważnie bo jest ukryty w ciemnych kątach.

Ze znalezieniem trzeciego, a zarazem ostatniego elementu zbroi możemy mieć trudności, a to za sprawą samego Tajemniczego Wędrowcy. Kiedy natkniemy się na niego kolejny raz, mówi on, że trzeci Pakunek Wędrowcy znajdziemy w jaskini, w której niegdyś (Gothic 3) przebywał bandyta Ortega. Jest to jednak nieprawda, ponieważ znajduje się on w jaskini Okary.
Masz szukać w Okarze. W całej Okarze, nie tylko w jedynym miejscu. Szukaj, a znajdziesz i powiem ci, że to jest prawie widoczne na wierzchu.


MISA to nie jest pakunek!
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
1 raz wędrowca spotkałem pod brama Geldern jak prowadziłem Inoga do Anoga (a nie jak w opisie grupę rzemieślników a u mnie była to grupa kupców nie wiem skąd taka różnica) - "Pakunek Wędrowcy " leżał na stole w jaskini na widoku i tak tez się nazywa
2 raz wędrowca spotkałem przy jaskini nad świątynia w Trelis gdzie były 3 pełzacze i leżał tam amulet Kor Kalom który oddałem Oschowi jaskinia jest niewielka są 2 kufry kocioł do pichcenia 3 łózka kilka skrzyń beczek workow i amulet Kor Kalom który leży na stole jest w niej dosyc jasno ------- "Pakunek Wędrowcy" nie odnaleziony
3 raz wędrowca spotkałem przy wejściu do Okary "Pakunek Wędrowcy" leży na stole na widoku w grocie w której jest mag kilka starych kamiennych inskrypcji i kilka podestów z księgami


ten 2 pakunek spędza mi sen z powiek już 3 raz zaczynałem grę od początku i nie mogę go znaleźć jak by komuś chciało się zamieścić zdjęcie z wskazanym miejscem byłbym dozgonnie wdzięczny mam nadzieje ja mi się w końcu uda go znaleźć
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
[...]już 3 raz zaczynałem grę od początku i nie mogę go znaleźć jak by komuś chciało się zamieścić zdjęcie z wskazanym miejscem byłbym dozgonnie wdzięczny mam nadzieje ja mi się w końcu uda go znaleźć

Poczekaj dosłownie do środy. Ma się wtedy ukazać w necie megaPatch nazwany Edycja Rozszerzona. Wtedy grając (najprawdopodobniej) nie będziesz miał tego problemu, jak i wiele innych pójdzie w zapomnienie. Trochę cierpliwości tylko. Sam mam zamiar ściągnąć owego patch i zagrać w ZB jeszcze raz.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom