Otwieranie Trudnych Zamkow I Trudniejszych

Status
Zamknięty.

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
kiedy bede mogl nauczyc sie otwierac trudne zamki i trudniejsze bo jestem juz w ubraniu paladyna i zostaly mi dwa miasta w myrtanie silden i faring i niemoge sie tego nauczyc jak i w myslistwie paru rzeczy z tego poziomu np za 2500sztk zlota kiedy bede mogl pomocy...
dzki nra
 

Geni

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
11
Hmm, czemu robisz 2 rozne tematy skoro mozesz zadac 2 pytania w jednym temacie?

Boś nie masz kradzieży na odpowiednim poziomie ? np, na otwieranie trudnych zamkow potrzeba 30 pkt kradziezy, a na arcytrudne zamki bodajrze 60 pkt. Tyczy sie to rowniez do umiejetnosci mysliwskich, bojowych i magicznych...
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
zdeka offtopic ale dobra... U Laresa w Geldern sie uczysz trudniejszych a arcytródnych jakis farmer kolo Trelis
 

macart

New Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
3
A JA NADAL NIE WIEM KTO UCZY UMIEJETNOSCI OTWIERANIA ZAMKOW PRZEZ MAGA ORAZ ARMIA CIEMNOSCI CZY COS TAKIEGO. PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
S

Caps off miedzyinnymi - szczur
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CHOLERA SPAMERZE WIDZE JUŻ TWÓJ 3 POST NA TEN TEMAT, W TYM 2 W ZŁYCH TEMATACH. :angry: OPANUJ SIĘ.

Zachowuj się jak człowiek i poczekaj, aż ktoś ci odpowie w TWOIM TEMACIE, A NIE PISZESZ POSTA GDZIE SIĘ DA. <_<

Zaczynam sie Ciebie bać :D Ale raport wystarczy ;] - szczur

Momentami ja siebie też. :p Sorry wszyscy za wybuch złości.
 

Americ

New Member
Dołączył
10.3.2007
Posty
15
Jeśli chodzi ci o to kto może cie tego nauczyc to LARES z Geldern.A jeśli chodzi ci ile musisz mieć punktów kradzieży to na średni poziom 40 a na najwyższy 60 (Jeśli dobrze pamiętam )
 
M

michal_banszel

Guest
W Cape dum jest nauczyciel (nie pamietam jak sie nazywa) - to odnośnie trudnych zamkow. Co do arcytrudnych - strata punktów doswiadczenia. Jest takich skrzyń bardzo mało i wszystkie można otwierać zwojami do otwierania zamków których jest dość dużo w grze. Ja mam chyba z 30 takich zwojów a zrobiłem dopiero Myrante.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom