Orkowie

Status
Zamknięty.

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
to poprostu nie jest screen z gry tylko art
wink.gif
. A co do orków z g3 to jakoś nie mogę się do nich przyzwyczaić. Będzie mi brakowało tych przygłupowatych mord
biggrin.gif
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
a mnie on wyglada zupelnie jak avantar z newer winter nighst
biggrin.gif
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Właśnie mi też bardziej przypomina orków z NWN a nie z Gothica ale tak czy siak moim zdaniem powinni wzorować się na starych orkach z poprzednich części co najwyżej kilka nowych rodzajów dorobić i graficznie dodać elektów a nie całkowicie sposób rysowania zmienić
 

Celder_Nekromanta

New Member
Dołączył
9.2.2006
Posty
14
Ja także wolał bym tamtych orków ale ci mogą być także. Tamci orkowie wyglądali na mądrzejszych a ci to tacy idioci
smile.gif
Ja widziałem jeszcze na jednym filmiku takie jeszcze inne orki. Były podobne do orków Elitów.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Orkowie, którzy będą nam ukazani w G3 to zupełnie coś innego, że tak powiem. Chodzi mi o to, że zupełnie odbiegają od postaci Orków w poprzednich częściach. Zielonoskórzy w G1 i G2 byli zieloni, postawni i mieli te paskudne, przepraszam za wyrażenie, mordy. Jak się bliżej przyjżeć tym "twarzom" można dostrzec w nich tylko głupotę. I tym właśnie Orkowie wzbudzają..."strach" w graczach, bo któż nie boi się głupków
smile.gif
? Pozdro!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Oglądając trailery z Gothic'a 3 można dostrzec jak będą wyglądali orkowie w samej już grze. Ten natomiast obrazek jest mi bardziej podobny do artwoka, więc chyba nie tak będą wyglądali orkowie
tongue.gif


Po za tym na tej fotce widać (miom zdaniem) dość wiekowego orka... może po prostu wyłysiał
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif




POZDRO "Khalid"
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Mnie orkowie z Gothica 3 przypominają tych z " Władcy pierścieni " , nie wiem czy przyzwyczaje się do nich bo lubiłem tych tępaków z zielonymi mordami . Napewno ci nowi będą w jakiś sposób ulepszeni i będą bardziej z wyglądu przypominać ludzi .
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Nie wiem jak wy ale te orki z GIII bardziej mi przypominają ludzi i wogóle są mniej owłosieni. Mi sie wydaje że niepotrzebnie zmieniali wygląd bo i kszałt i ryj sie zmienił. Chociaż ciekawie jak to będzie wyglądało w grze.
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Mam nadzieję, że ten pic przedstawiał jakiegoś zniedołężniałego i emerytowanego orka impotenta, bo w grze spodziewam się przeraźliwych, owłosionych bydlaków, które jednym uderzeniem topora będą mogli ubić trzech ludzi...No może trochę przesadzam. Jest jeszcze jedna istotna sprawa, oby nie zmienili tego ryku, który z siebie wydawali. Naprawdę był spoko.
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Mnie tam w sumie bez różnicy jak będą wyglądać orkowie w G3. Ważne żeby wyglądem wzbudzali strach, a ich ryk zza pleców podrywał mnie z fotela. Chcę sie ich bać na początku gry, a później kosić jak grzyby po deszczu
wink.gif
Nie wiem czy to dobre porównanie, ale niech będzie!
wink.gif
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
A nie pomysleliscie czasem, ze to sa inne klimaty (niz w G1 i G2). W ktoryms artykule mowia ze orkowie roznia sie od swoich kumpli w Khorinis bo inny klimat jest i sa bardziej przystosowani do zimnego klimatu.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
QUOTE (pawel_s17 @ 13-02-2006, 15:58) Też bym wolał żeby orkowie byli odrażający a nie jak w G1 i G2
biggrin.gif

Wydaje mi się że obiektem narzekań był ork z zamieszczonego w temacie linka, a nie orkowie z Gothic1/Gothic2.
dry.gif
Oni byli owłosieni, brzydcy i ryczeli więc chyba można ich nazwać odrażającymi.

A jeśli chodzi o owłosienie..Jeśli klimat ma być zimniejszy to o łysych orków chyba nie powinniśmy się spodziewać
tongue.gif
Ważne żeby byli wielcy, napakowani i głupi. No i fajnie by było gdyby w tym ich ryku można było czasem rozróżnić jakieś słowa (więcej niż uga uga czaka).
 

Kolega Xardasa

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
23
Chyba, że to jest starsza rasa orków. No zobaczcie jaki ten ork jest... blady, stary i łysy.
wink.gif
Szczerze mówiąc niepodoba mi się ten ork. Wolałbym tamte...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom