Orkowa Palisada

Status
Zamknięty.

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Czy ktos z was byl za orkowa palisada?? Zauwazyliscie w jaskini ciała naszych przyjaciól. Gorna,Diega i Miltena.
Nie wiecie co to wogole znaczy?? Jak jeszcze cos znalezliscie napiszcie?? Co jeszcze kryje za orkowa palisada?? Podzielcie sie jakie macie wrazenia?? Niby mialo sie tam kryc cale zaopatrzenie orkow a tam pustki i kilka wzgorz??
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Hmm ten grób to lista npc tych których nie ma już na zamku.
Np Milten-jest ju przy klasztorze a był na zamku w gd. khorinis jest 2 milten.To dwie rożne postacie zrobione gdyż nie mogą się przedostać przez przełęcz jak my.
Dlatego są zabijane i wstawiane jeszcze raz w 'drugim świecie' tj mapie Khorinis
Są tam też ci którzy rzekomo uciekli
Dobar,Parlaf,Engor itd

Za orkową palisadą nie ma nic oprócz tego
No może w lewo kło niej jest droga na skróty do kamiennego smoka-->ale to pewnie już wszyscy znają
 

peter120

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
23
Jest jeszcze tabliczka z napisem oczywiście po angielsku podpisana Olbrzymi Krasnolud z kosmosu (tłumaczenie) grób z takim podpisem znajduje się obok farmy Onara na cmentarzu. ;)
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Ta tabliczka z napisem to coś od producentów gry. Coś w rodzaju: "Gratulujemy, że odkryłeś sposób na przejście palisady za którą niby miały być orki a jest tylko ta tabliczka" :)
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Dajcie screena bo nie chcę mi się przechodzić do tej orkowej palisady żeby to zobaczyć B) B)


Widać, że rozpisywać też Ci się nie chce... Czytałam Twoje, dzisiejsze posty i dostajesz ode mnie KOLEJNEGO warna za krótkie posty, nie na temat...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom