Ork

Status
Zamknięty.

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
W końcu, Gothic MP ukończył pracę nad 3 klasą, jaką jest ORK. Postać będzie podobna do człowieka ustawieniami. Co do broni, zbroi oraz przedmiotów jeszcze nie wiadomo.

Screeny:

Klik 1 - screen pokazujący rozmowę Orka z Diego
Klik 2 - screen ukazujący Diega i Orka
Klik 3 - screen ekwipunku Orka i jego mana
Klik 4 - walka

Tak to będzie wyglądało.
 
G

Gość

Guest
Fajnie to jest zrobione widac jakies nowe postepy :D
 

Master Morgoth

New Member
Dołączył
25.3.2007
Posty
3
Fajnie to wygląda. Już nie mogę się doczekać. Ale ja i tak wolę grać człowiekiem.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Dobrze że będą rasy w Multi (Jak wyjdzie).Po pierwsze lepiej by było żeby zmienili troche wygląd bo jak będzie obok siebie stało 5 takich orków to głupio z lekka wygląda.Nowy ekwipunek co masz na myśli, sądzisz że twórcy dadzą coś nowego graczom bo ja jakoś w to nie wierze,będzie to tylko zwykły dodatek(Tylko Multiplayer a nie nowe przedmioty).Ja tak mówię ale może coś tam dodadzą nowego.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Wyobraź sobie orka w zbroi Cienia, albo Maga Wody...


Ależ oczywiście że tak ale po małych przeróbkach.Co w tym dziwnego? Jeżeli rozmiary były by powiększone o 2 razy to why not??Tak samo mógł byś powiedzieć że człowieka nie możesz sobie wyobrazić w zbroi orka.Sądze że twórcy nie powinni nic dodawać , orki też (Prawie)ludzie więc co to za różnica??

W sumie w zbroi cienia to nie bo jest zbyt wieśniacka jak dla orka ^^
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Jesli chodzi o orka w zbori maga wody to mowie NIE. Lepiej jak ork mogłby wybrać sobie droge szamaństwa ewentualnie nekromanty, bo wedlug ciebie to wychodzi na to ze ork moglby byc paladynem ale to troche sprzeczne. Kazda z ras powinna miec swoje odmienne specjalizajce by byla wieksza różnorodność przy wybieraniu rasy.
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Ja teraz dokladnie nie wiem, ale twórcy nie są takimi "bezmuzgami", że Ork będzie paladynem...
 

Matix

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
10
Ork wojownik będzie mógł mieć może zbroję jak ork-elita w gothic 2
 

tykus

New Member
Dołączył
28.3.2007
Posty
16
Ale rozumiem że screeny to tylko z próby wrzucenia orka do singla, a multi będzie inaczej wyglądać :p
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Taką mam nadzieję. Wszystkiego dowiemy się już za parę dni...
 
L

Leman

Guest
Moim zdaniem będzie tak że ork będzie mógł używać zbroi ludzkich, ale jego wygląd nie będzie się zmieniał.
 

tykus

New Member
Dołączył
28.3.2007
Posty
16
Leman, do G2 powstał mod Bumshak gdzie chodziło się orkiem i mieli oni osobne zbroje, tzn. wyciągnięte z gry i chyba lekko przerobione. Więc ze zbrojami dla orków nie ma dużego problemu, textury gotowe są, tak samo jak ogólne info o nich, wszystko do wyciągnięcia ze skryptów. A zresztą jakby mieli ze zbrojami problem to kontakt z twórcami Bumshaka i po problemie :)
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
A ja mam pytanko pisze ze ork to 3 klasa jedna jest czlowiek czyli jaka jest jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom