Orginal Sountrack Ost Z Gothica 1 I 2 ! Skad Wziac/sciagnac ?

Status
Zamknięty.

PielucH78

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
3
Dokladnie jak w temacie, szukam tej muzyki juz okolo 2 lata i nigdzie nie moge znalesc. Pszeszukalem dziesiatki stron w internecie, glowna strone producenta gry, szukalem na emule, naprawde wszedzie i wyczerpaly mi sie juz pomysly gdzie taki ost mozna znalesc. Dla tych co nie wiedza to ost jest zbiorem wszystkich muzyczek wystepujacych w grze, tj. w lesie, w czasie podrozy dniem i noca, oboz bractwa, nowy i stary oboz, kopalnia, swiatynia sniacego i wiele innych jeszcze nie wymienionych. Jezeli ktos z was posiada taka muzyke bardzo bym prosil zeby tutaj napisal bo bardzo mi na tym zalezy, tak samo jezeli wie skad sciagnac. z G2 rowniez szukam bowiem jak sie kupilo orginalna NK to jako dodatek dodawali plyte z muzyka z gry lecz brakuje tam paru muzyczek chociazby z miasta khorinis, z klasztoru, badz kolo statku esmeralda. Bardzo prosze o pomoc !!
 

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
Czlowieku ! dziesiatki stron ? ja widzialem jak kiedys szukalem kodow do gothica ze koles robil Mp3 z G2 i 1 ta strona byla jakos KML (ewetualnie kamil szmidko sie nazywal jakby co :p )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom