Oręż

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Czy jest jakaś lepsze broń jednoręczna w jedynce niż Wrzask Berserkera który zadaje 66 obr. ?
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
No jasne, że jest! Pooglądaj sobie dział "Bronie" na stronie Gothic.Up, to powinno wyjaśnić wszystko. Ja osobiście myślę, że najsilniejszą bronią jest Gniew Innosa, a najpotężniejszą- Uriziel (siła a potęga to jednak nie to samo). Tymczasem Wrzask Berseknera... Nie wiem, skąd to wytrzasnąłeś, bo ani ja nie widziałem, ani w archiwum broni nie było (na stronie). Nie pomyliło ci się to przypadkiem z G2?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Czy jest jakaś lepsze broń jednoręczna w jedynce niż Wrzask Berserkera który zadaje 66 obr. ?

Najlepsza to bodajże Prawo Kruka... Ale głowy nie dam

PS. Skop Krukowi 'to' i bierz miecz ;)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eheh

Ja spory czas łaziłem z wrzaskiem Barknsetera i powiem wam żę to naprawe dobrze zamiata jeden cios i wszystkie stfoty padały :D nawet strażnicy swoatyni :D Potem przeżuciłem się na miecz ten z któym powinienem chodzić odrazu czyli miecz kruka :D i była jaaaazzzzdaaa
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ja przez większą część gry łaziłem z "Zardzewiałym Mieczem Oburęcznym" skradzionym ze skrzyni Stone'a. Wyczesana broń:) Dzięki niej pokonałem Kirgo na arenie. Używałem jej aż do czasu... znalezienia Mściwej Stali!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eheh

a ja chodziłem spry czas z kłem kopacza czy jakos tak..
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
eee tam ja zabilem wszystkich (no prawie bo oprocz tego ostatniego szamana) tym kilofem co sie go na poczatku znajduje - wspaniala bron - tym wspanialsza jak zaladowalem do niej rudy i kamienie ogniskujace - rety ludzie nie dosc ze obrazenia ponad 150 to jeszcze mozna nia bylo sobie rzucac i jeszcze wracala :!: :D - hehehe sciema tak na prawde to ja duza czesc gry przeloilem na Piesci Trola
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
Moze i jest najlepsza ale kazdy ma inny gust i moge dla innych ona jest cienka. :roll:
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Miecz blizny nie może być cienki i nie jest.Jest najsilniejszy z wszystkich jednoręcznych i atakujesz nim tak samo jak pozostałymi jednoręczkówkami.
 

Death Snopy

Member
Dołączył
9.5.2004
Posty
224
Moze i jest najlepsza ale kazdy ma inny gust i moge dla innych ona jest cienka. :roll:

No nie wiem czy ktoś wziął by słabszą broń, Która np. lepiej wygląda. Ja się trochę posprzeczałem z Gandim białasem na ten temat :p
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Chyba coś ci z głową przecież uriziel jest najlepszy idioto :lol:

PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara :twisted:

Nie używaj takich słów na forum za takie cosik dostaniesz ostyrzeżenie a potem będziesz musiał nas opuścić.

Edytowany Przez cLoNe_xx
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Chyba coś ci z głową przecież uriziel jest najlepszy idioto :lol:

PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara :twisted:

Clone zwróć wreszcie temu gościu uwage nie dość ,że obraża klanowiczów i odgrzebuje stare posty
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Najpotężniejszą bronią są pięści :D przeszłem na nich do 5 rozdziału (ściema) tak naprawde najlepszy jest stary miecz 12 obr.!!! Stary miecz RUleZZZ!!!
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Pięść Trolla jest dobra,ale nie wiem dlaczego nie lubie toporów w Gothicu,za to miecze są ok
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
No jasne, że jest! Pooglądaj sobie dział "Bronie" na stronie Gothic.Up
Chyba pomyliłeś brońe bo ta broń jest chyba w g2 :p

PS.Niech światło Innosa spłynie na was.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
No jasne, że jest! Pooglądaj sobie dział "Bronie" na stronie Gothic.Up
Chyba pomyliłeś brońe bo ta broń jest chyba w g2 :p

PS.Niech światło Innosa spłynie na was.

Masz przestarzałe informacje Nazgul ,Pięść Trolla jest w GI jest też w GII,ale pod inną nazwą
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
To prawda Gandi Biały że ta broń jest w G1 i G2 pot inną nazwom :D
Ale on się pytał o Bersekera :p

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom