Opuszczona Kopalnia

Status
Zamknięty.

jyl3c

New Member
Dołączył
27.3.2011
Posty
1
Siema wszystkim mam maly problem mianowicie chodzi mi o misje Opuszczona kopalnia, nie potrafię znaleźć tunelu w którym mieszka kopacz i odnaleźć w nim alembiku ;/ HELP
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A to ja ci pomogę. Ot co, pierwszy raz od dawna.
Opuszczona kopalnia

Zleceniodawca: Kopacz

W pierwszej kolejności musisz dotrzeć do kopalni. Wybierz ścieżkę prowadzącą na południe od Tawerny (możesz sobie pomóc zerkając na przydrożny znak).
W środku odszukaj Kopacza i porozmawiaj z nim, oferując pomoc w przyniesieniu mu alembiku. Wyjdź z kopalni, powróć na pobliską ścieżkę i nadal przemieszczaj się na południe. Także i tym razem wpadniesz na potwory.
Teraz musisz dotrzeć do południowego wejścia do kopalni. Otwórz drewniane drzwi i przystąp do eksploracji okolicy.
Po zabezpieczeniu pierwszego pomieszczenia kopalni ruszaj na północ. W pewnym momencie będziesz zmuszony zeskoczyć na niższy poziom kopalni.
Podejdź do oznaczonego przez grę miejsca, zbierając alembik dla Kopacza. Nie musisz na szczęście wracać do niego tą samą drogą. Skieruj się zamiast tego na północny-wschód i zeskocz do pomieszczenia, w którym on aktualnie przebywa.
Porozmawiaj ponownie z Kopaczem. Poprosi Cię o wysadzenie pobliskiego tunelu. Wystarczy na szczęście podejść do rumowiska i wcisnąć klawisz akcji. Dobrze jest zbadać odblokowany teren. Dotrzesz dzięki temu do północnego wyjścia ulokowanego w pobliżu tawerny.
Źródło - http://gothic.org.pl/arcania-gothic-4/okolice-rozdartej-dziewicy.html

Jeżeli ten zawiły opis ci nie pomaga to zerknij jeszcze na tę mapę.
http://gothic.org.pl/index2.php?option=com_jce&task=popup&img=forum/uploads/1295468849/gallery_13159_11_433882.jpg&title=&w=&h=&mode=0&print=0&click=0
Tam na czerwono masz podziemia zaznaczone. W ten sposób wiesz już ,gdzie są wejścia do nich. Szczerze powiedziawszy, nie pamiętam, które z nich prowadzi do alembika, które do kopacza, ale myślę, że dasz już sobie radę. W końcu są tylko 3, zatem - do eksploracji! ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem rozwiązany, choć nie było odzewu potwierdzającego. Zamykam, ale jak zajdzie konieczność, można otworzyć ponownie.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom