Okropny Bug

Status
Zamknięty.

Idiota2

New Member
Dołączył
21.10.2007
Posty
6
Mam poważny problem jestem w III rozdziale Gothic2 i mam zepsute oko Innosa Pyrokar i Xardas mi mówią że mam iść do Vatrasa ok poszedłem do niego mówie "mam przy sobie oko Innosa, ale jest zepsute" on coś tam mówi i zaczyna się BUG Vatras mówi " pomoge ci z okiem Innosa jeśli przyprowadzisz mi zmiennika" ??? :eek: nie powinien tego mówić nie wiem może ktoś mi pomoże skąd mam mu wziąć tego zmiennika BŁAGAM pomożcie mi!!!!
PoZdro dla Fanów
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Masz dodatek Noc Kruka? Myślę że tak,. bo inaczej nie miałby zasobów żeby to powiedzieć ;p

Jeśli tak to musisz iść do Jarkendaru i pogadać z Myxirem io wrócić do khorinis. On będzie jego zmiennikiem, ale...
...ale nie pójdzie póki nie rozwiążesz wątku Jarkendarskeigo.

jak Myxir juz bedzie w Khorinis, pogadaj z nim a następnie z Vatrasem.
 

Idiota2

New Member
Dołączył
21.10.2007
Posty
6
BARDZO DZIĘKUJE :lol: ale kto jest Jarkendaru i dzie moge go znaleść i czy musze znaleść wszytkie części ornamentu do portalu? sorki pierwszy raz gram w g2 i sie troche nie znam :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jarkendar to starożytna kraina ukryta za portalem. Żeby do niej dojść musisz mieć oczywiście wszystkie części ornamentu.
 

Idiota2

New Member
Dołączył
21.10.2007
Posty
6
Aha rozumiem BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO X1000 Wam dziękuje!!!! Jesteście fajni :lol: :lol: :lol: :lol: Dzięki wam ponownie. a teraz czas włończyć grę :) ( mam już 2 częśći ornamentu) Jeszcze raz Bardzo dziękuje!

PoZdro dla fanów

Ej czy to dobre staty (jestem Magiem Ognia)
Poziom-14
Siła-13 heh :p
Zręczność-10 heh :ph34r:
MANA 140:D

Broń jednoręczna 21%
Broń dwuręczna 30%
łuki 10% bo poco więcej
kusze 10% bo poco mi kusza...?


Nie potrzebuje siły ani zręczności bo mam dużo many i sporo run np. ognista kula, mała burza ognista itp.

Mam już dosyć!!! ok mam już wszytkie części ornamentu ok poszedłem do tych piramid i dałem ornamenty ok oni coś tam z nim robili ok mam wziąć od Saturasa cały pierśćień,... ale nie!!!!!!!!! nie da mi pierścieniu bo on mówi "Jestem cholernym pedałem w babskiej spódnicy...!!!!rethewiuvrtfaewhbfe" Sorki troszke mnie poniosło on mówił że nie da mi tego ornamentu bo nie mam zgody Vatrasa wkurzyłem się TROSZKE i poszedłem do miasta tylko że nie ma tematu żebym mu powiedział "daj mi zgode na otwarcie portalu" NIE MA TAKIEJ OPCJI ale już wiem co robić poprostu ODINSTALUJE noc kruka i po kłopocie :)
Sam nie wiem G2 to chyba nie jest gra dla mnie zabardzo wkurzająca jest...omg....:(

PoZdro dla Fanów

Nie podobają mi się 3 posty pod rząd i ten "pedał" - szczur
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
hmm to nie jest żadna zgoda, tylko jak vatras wysyłał cię do saturasa do powiedział zebyś przyokazji zaniósł mu list xD Jak się niezgodziłeś przyjąć tego listu to widzisz masz teraz problem...
 

Idiota2

New Member
Dołączył
21.10.2007
Posty
6
Niestety ale nie gram już w G2 pewnie powiecie że się zniechęciłem ale nie podoba mi się ta zasada w Gothicu "pomoge Ci jeśli ty mi pomożesz" np. Aha widze że chcesz abym to podpisał dobrze zrobie to jeśli ty Pójdziesz na 2 koniec wyspy i powiesz mojemu bratu że u mnie wszytko w porządku. (to tylko przykład nie było takiego questa w grze).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom