Oko Innosa

Status
Zamknięty.

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
Witam :) jestem nowy, gram od paru dni w Gothic 2 i mam mały malutki problem z okiem innosa i z sercem smoka.... jak wiem Oko Innosa i serce smoka trzeba połączyć na stole alchemicznym tylko mam pytanie czy to tylko to jest napewno potrzebne ? poniewasz jak podchodze do stołu alchemicznego deje normalnie CTRL to mówi mi że "nic tu nie ma " i takie tam i nie wiem co mam zrobić, nic się nie dzieje nic się nie ładuje... co mam zrobić żemy naładować Oko innosa ?? wiem że to się wydaje głupie...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a masz menzurkę w której masz napełnić oko Innosa ponownie energią?
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
no właśnie mam jeszcze z 4 menzurki tylko nie wiem czemu się nie chce połączyć... może coś jeszcze jest potrzebne poza menzurką?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Na pewno masz serce smoka?:D Mogło ci się zapomnieć go zebrać z truchła smoka.
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
nie no bez jaj... mam serce bagiennego smoka, jestem paladynem, mam oko innosa wszystko ładnie pięknie.. ale przy stole alchemicznym "Czym ?". może coś jeszcze jest potrzebne...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a nauczyłes się przygotowania oka Innnosa od pyrokara?
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
jasne... a może być to przez to że poszukiwacz mnie dopadł i było coś tam :czujesz że coś cię dusi" bla bla bla i że "zaraził moją duszę" dlatego się nie da, czy może po prostu zapisać saev'y i przeinstalować grę ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a masz miksture wyleczenie z opetania? (bo sie opetal)

najlepiej jak wrócisz do khorinis, do klasztoru i cie pyrokar wyleczy
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
byłem... to pyrokar powiedział że "dopiero co wzięłeś miksture, nie zawracaj mi teraz głowy". I co mam teraz zrobić ? :(
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Hmm... a modlitwa pod kapliczką Innosa nie oczyszcza z opętania?
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
no właśnie nie wykonałem zadania z tymi kapliczkami co trzeba oczyścić z plugastwa i nie moge się modlić, które kapliczki mam oczyścić i jak ?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zagadaj do Serpenthes w świątyni. on da ci zadanie, wodę święconą i mape. Zadanie wykonasz wg. jego wskazówek i mapy ;)
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
wziąłem wszystko ładnie pięknie.. idę do pierwszej lepszej kapliczki i nic, daje CTRL a on tylko klęknie i nic więcej nawet słynne "KONIEC" się nie pokazuje nie wiem co się dzieje... może jutro zacznę grać od nowa jako mag ognia ale dobrze by było to skończyć...
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie każda kapliczka jest zbezczeszczona. Trzeba trochę sobie pochodzić po wyspie^
 

pawel050

New Member
Dołączył
5.4.2010
Posty
10
ale tak czy siak powinno być przynajmniej "koniec" przy kapliczce
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No powinien być...spróbuj jeszcze podejść do innych kapliczek i sprawdź co się stanie. jak nie to zagraj od nowa. Jak to nie pomoże to reinstall :)


EDIT; Nie ma za co :)
 

smok123

New Member
Dołączył
13.3.2011
Posty
16
Baal Isidro ma rację najlepiej rozwalaj poszukiwaczy z łuku bądź z kuszy albo weź miksturę i jej nie pij aż do czasu w którym zaczniesz rozdział 4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom