Oko innosa (HELP!!!!!!!!!!))))

Status
Zamknięty.

NiC NiE Wiedzący

New Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
3
Głupia sprawa.Zdobylem oko innosa a nastepnie pogadałem z paroma gościami.Pożniej dowiedziałem się że bizuterie może naprawić beenet(czy jakoś tak się zwie gościu).Ale dowiedziałem się również że siedzi w pace .Więc go wyciągłem .Idąc z górnego miasta (bardzo potrzebując kasy) bez zastanowienie sprzedałem bizuterie(bez zastanowienia).Gdy spotkełem beeneta dał mi sam prezent.Jesli chodziło o biżuterie to nic.Póżniej głowiłem się dlaczego nie chce mi naprawić biżuteri.Po niedługim czasie skapowałem się że jej nie mam!!!!!!!!!!Od razu poszedłem do tego gościa któremu sprzedałem tą biżuterie.Jedneak ponownie udajac się do beeneta nic z tego nie wyszło.Nie wyświetlał się komunikat o naprawie biżuteri.Co w tej sprawie powinienem zrobić???Pomocy!!!!!!!!!!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Jeżeli odkupiłeś od niego Oko Innosa i nadal nic to mi to wygląda na jeszcze jeden bug (znowu
tongue.gif
),Mam nadzieje ze masz poprzednie sejwy bo jeśli nie to krucho z tobą
sad.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Miałem to samo :evil: Te NK to jest jeden wielki BUG !!
Tłumaczyli, poprawiali błedy rok !! A tu same bugi są !!
Ja juz w to nie gram , czekam na g3 bo w to sie nie da
grać , trzeba miec cierpliwość !! :evil: A jak ci sie chce
w to jeszcze grać to odrazu mówie ze musisz sie przygotować
na wiele jeszcze bugów jak np : niesmiertelne smoki :evil:
Ja myśle ze dobrze bedzie jak zagrasz od jakiegos savu w którym
miales oko bo innego wyjscia nie ma :evil:
 
A

Anonymous

Guest
umnie zadnych beldow i takich tam niema od poczatku gry nawet najmniejszego bledu niemam, ja niewiem co robicie ze wam bledy wywala, zaduzo kodow moze :]
 
A

Anonymous

Guest
to fajnie ale moja sprawa jest dosc dziwna utkwilem tez w 3 akcie ;] vatras kazam mi isc po innego maga wody zeby go zastapil ale jak wpadlem do tych wykopalisk to nikt sie nie kwapil zeby tam polezc . probowalem grac od innego savu i lipa kolesie sa chyba za tempi zeby ruszyc dup*** do korinis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom