Okładka

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Deep Silver ani Cenega nie zaprezentowały nam do dnia dzisiejszego żadnej gotowej okładki.
Jedyne co mamy do dyspozycji, wygląda tak:
4707a30574.png

Więc jakie macie propozycje? Co powinno się znaleźć na okładce? A może macie gdzieś zapisane swoje projekty albo znaleźliście coś gotowego w internecie.

Według mnie art będący tłem dla naszego forum jest odpowiedni:D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Osobiście bym tam widział głównego bossa, przynajmniej bym wiedział co tam trza utłuc :p
 
A tak na serio, niech pozostanie...czarna okładka. Bez zbędnego upiększania, zwięźle i tajemniczo. Czyli tak jak ma być.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
spokojnie, jest jeszcze czas na prezentację okładki, na pewno coś wymyślą, choć to co pokazałeś mnie się podoba, bez zbędnych pierdoł, skromnie ale jednocześnie elegancko 
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ja mogę zrobić. ^^ A w tak na poważnie, podobała mi się okładka Gothica Trzeciego, ta udająca oprawioną w skórę książkę i liczę na coś podobnego - czyste, ładne, proste, bez fajerwerków, bez przesytu, ale jednocześnie klimatyczne i zapadające w pamięć. Ta przedstawiona, samo logo na czarnym tle, spełnia moje wymagania i nie obraziłbym się jakby tak wyglądała gra w sklepie, chociaż szczerze w to wątpię. 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
No i się wyjaśniło:
risen-3-titan-lords--dvd-rom--pc-gaming_8449050665.jpg


Okładka całkiem ładna. Chociaż trochę za bardzo "podrasowana".
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wygląda jak okładka komiksu, albo jak okładka gier dla dzieci. brzydka
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Źródło proszę bardzo:
1. wchodzisz na http://risen3.deepsilver.com/
2. Wybierasz sklep(prawy górny róg strony)
3. a następnie klikasz jakąś flagę i masz.
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Okładka faktycznie komiksowa trochę, ale jest fajna, nie ma co się czepiać.
 
 
Edit: a z resztą teraz widzimy obrazek w dużym rozmiarze, troszkę inaczej będzie to wyglądało na pudełku
 

Alcamib

New Member
Dołączył
15.4.2014
Posty
10
Okładka jak okładka. Moim zdaniem całkiem fajna. :icecream:
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Ostatnie news-y wprowadzają małe zamieszanie. Na grafikach prezentujących edycje kolekcjonerskie widzimy [SIZE=11pt]Steelbook z innym obrazkiem niż na prędzej prezentowanej okładce. W Niemczech wygląd zależy od edycji. Jak myślicie jaka będzie okładka na zwykłych plastikowych pudełkach dostępnych w przyszłości?[/SIZE]
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
też zauważyłam inne obrazki
sama się nad tym zastawiam jaka ona będzie na zwykłych pudełkach, pewnie jakaś uboższa graficznie ;), choć przyznam że dla mnie im mniej tym ciekawiej
pozostaje nam poczekać, to już blisko, może niebawem cenega coś zdradzi ;)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Steelbooki zwykle są z innymi artami niż zwykłe edycje.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
choć przyznam że dla mnie im mniej tym ciekawiej
Jak to Abi? :D

Ktoś wyżej napisał, że Risen 3 ma okładkę jak z komiksu. Przypomnę wam jak wygląda okładka od Risen
risen_cover_final.jpg

 
Jak widać są lekkie podobieństwa w stylistyce. Na pierwszym planie bohater, a w oddali w przypadku Risen wulkan, jeśli chodzi o Risen 3 to jest tam jakiś klasztor/forteca. Skoro jednak autorzy umieścili ją na okładce gry, możemy spekulować że będzie to ważne miejsce dla naszego bohatera.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to ja pisałam  że wygląda jak z komiksu :D
 
dla mnie im mniej, i ciemniej tym mroczniej, bardziej tajemniczo 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Tło jest genialne dla mnie, ta świątynia czy co to jest i w zasadzie więcej nic daje taki dreszczyk emocji i tajemnicy, obietnica niezapomnianej przygody : ) Tylko ten wąż czy co to to to jest wygląa jak z transformersów... 
 
Do góry Bottom