Okładka Gry

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Znamy już wygląd oficjalnej okładki dodatku. Czy podoba się Wam jej wygląd? Wg mnie pokazuje, że JoWooD ostatecznie skończył promocję marki Gothic, stawiając na Arcanię.

med_gallery_26068_14_248990.jpg


Czemu mi ten wulkan przypomina Risen ^^
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Jak dla mnie ta okładka zbyt dużo nie pokazuje. Główny bohater wygląda raczej jak czarny charakter całej gry a inni bohaterowie są pewnie pokazani bo będziemy mogli się w nich wcielić i aby zakryć jak najwięcej miejsca na okładce.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Główny bohater wygląda jakby miał ciężką sraczkę, Lester cieszy ryja a Gorn... Gorn pewnie myśli komu by tu toporem pieprznąć. A wulkan - myślałem że już bardziej paskudnie zerżnąć pomysłu nie można...
Okładka generalnie jest nieciekawa, w porównaniu do tej prostej, Risenowej jest, krótko mówiąc, tandetna.
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Racja, to już koniec Gothica nawet nie ma tej nazwy na okładce. Okładka przeciętna, ja bym dał coś epickiego np. jakoś lekko zamazaną walkę z tym demcem ale to takie moje luźnie przemyślenia.
JoWooD... Zbankrutuj please D:
 

Chmielu2108

New Member
Dołączył
16.1.2011
Posty
4
Najlepsze okładki ,to okładki typu jednolite tło i napis.
Coś jak Obliviona ,Morrowinda czy Gothica 3 ;)
Bo takie jak ta Fall of Settarif jest lekko mówiąc ,tandetna .
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Szkoda, że jowood zrywa z marką Gothic w tak żenujący sposób. Okładka kiepska - trochę przypomina mi niskobudżetówki. Nie rozumiem też, dlaczego z głównego bohatera zrobili "laleczkę czaki".

Najlepsze okładki ,to okładki typu jednolite tło i napis.
Coś jak Obliviona ,Morrowinda czy Gothica 3 ;)

Podobnie jak ty, uważam, że najlepsze okładki to "proste" okładki, bez zbędnej tandety i sztampy. Sam napis i jakieś pro tło by w zupełności starczyło, na upartego mogli wcisnąć pasterza.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Okładka mierna. Z ciekawości zasłoniłem sobie ręką twarze postaci, od razy lepiej wyglądało. Logo powinno być na samym środku, wraz z tłem które jest teraz jedynie na górze. Niestety zauważam trend wracania do okładek które były parę dekad temu wraz z premierą filmów pokroju Rambo. Chodzi mi o mięśniaka z kupą mięśni, z wrogą miną i z zabójczą machiną do siania dobra, a w tle para jego oddanych przyjaciół i najlepiej żeby jakiś był wybuch czy coś w tym stylu. Nie zauważacie tego? Albo to ja po prostu wcześniej nie zwracałem na to uwagi
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
W sumie, pewnie się teraz spieszą z wypuszczeniem dodatku. Przez to jeszcze bardziej ucierpi na swojej (prawdopodobnie) znikomej popularności. Oby nie popsuło się to jak z dodatkiem Zmierzch Bogów. Nie mówię, że będzie tak źle, ale sami widzimy pośpiech. Chociażby na tej okładce, wg mnie deczko brakło pomysłu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Obawiają się bankructwa i szybko próbują wypuścić dodatek by cokolwiek zarobić z tego w co włożyli. Okładka sama w sobie nie wywołuje emocji. Za przeproszeniem tandetna i jak już ktoś wspomniał, robiona na szybko. Może gdyby firma nie stała na kraju bankructwa to może okładka, jak i sama "nowa stara" seria Arcania byłaby lepsza niż jest.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Lol myślałem ze to okładka z jakiejś wietnamsko-tajwańskiej filmowej ekranizacji jakiegoś dennego anime i już miałem do admina pisać co to za sraczka a tu patrze: upadek setarrif. A to pozdro. Żenada -.- Jak podstawka miała jeszcze całkiem spoko okładkę to to już tandeta.
 

Szympi

New Member
Dołączył
6.10.2011
Posty
7
IMO, nazwę "Gothic" wywalili dlatego, bo od razu chcieli, by tak było. W podstawówce był "Gothic", żeby marka lepiej ucierpiała, bo wiele kupi, bo to Gothic i zapamięta nazwę "Arcania". A to... ech... jak Gorna mogę jeszcze przeboleć, tak nie mogę przeboleć Lestera. Zepsuli go. Zupełnie.
 
Do góry Bottom