Oficjalny Trailer

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W sieci ukazał się pierwszy i zarazem oficjalny trailer z nadchodzącej gry Gothic 3 Forsaken Gods. 45 sekundowy trailer prezentuje nam głównie system walki, oraz prawdopodobnie główną postać, którą być może jest Bezimienny.
Forsaken Gods już niedługo trafi na rynek.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak widze styl walki jest ten sam. Troche pare zbroji i mieczy. Nawet fajnie sie to wszystko prezentuje.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Główną postacią będzie Bezimienny , fajne są te nowe budowle i jego nowe zbroje . Fajna jest scena z tymi Szamanami . Może być to nie zła część :p
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Cóz mogę powiedzieć... WSPANIAŁE. Scena z samanami była świetna i w ogóle fajosko. A ta zbroju na końcu jest zarąbista :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Najbardziej to ta szata mi sie podobala xD ale zaraz..slyszalem ze akcja miala sie dziac 2 lata po G3 wiec skad sie wzieli orkowie? cos mi tu nie pasuje..orkowie i miasta wyzwolone. Cos mi smierdzi wieksza iloscia bugow takie drugie "G3" obym sie mylil ;/
 

terweten

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
6
Obyś się mylił obyś :)
Szkoda, że nie poprawili sytemu walki który w G3 sprowadzał się do ciągłego wciskania lpm. Bardzo chciałbym aby w dodatku pojawił się chociaż cień klimatu z G1. Grając w pierwszą część pamiętałem praktycznie wszystkich NPC, czuło się przynależność do koloni górniczej. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego w części 3 idziemy z miasta do miasta, pokonujemy w pojedynkę stado orków, słyszymy gratulacje od jakiegoś buntownika, bądź herszta orków, idziemy dalej, robimy parę questów itd... Być może w Forsaken Gods poprawią błędy i niedociągnięcia G3.
 

Lord Siwus

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
10
Dzięki za filmik dużo mi wyjaśnił i teraz z jeszcze większą niecierpliwością będę czekał na dodatek
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Super :D Teraz się tylko modlić aby to nie była kolejna skacząca historyjka. Aby twórcy dopracowali wszelkie bugi. Filmik przedstawia się znakomicie. :D
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
Interesuje mnie jedna rzecz, a mienowicie fragment nagrania bodajże od 25 sekundy, gdzie Bezi występuje w roli jakiegoś czarnoksiężnika. Wydaje mi się, że będziemy dążyć do końca drogą beliara, gdyż w G4 bohater ma być przez niego opętany... Takie rozwiązanie mi się nie do końca podoba - nie będziemy chyba mieć pełnego wyboru między dobrem a złem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom