Oficjalne Wymagania Risen 3 Władcy Tytanów

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Znamy już oficjalne wymagania Risen 3 : Władcy Tytanów.

Poniżej znajdziecie porównanie pomiędzy "dwójką", a "trójką". Nie widać potężnego przeskoku prócz faktu, że najnowsza produkcja PB nie będzie działała na systemie Windows XP.​
 ​
000000.png
 
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wydaje mi się(przynajmniej na mój chłopski rozum), że ta gra będzie bez problemu działała na Windows XP. Jednak do czasu premiery to tylko spekulacje :). R3 w dalszym ciągu używa DirectX 9, którego stary XP spokojnie obsłuży. Moim zdaniem nieumieszczenie starego systemu od Microsoft w wymaganiach to nie kwestia obsługi, a popularności systemu. Bądźmy szczerzy, windowsa XP już używa znaczna mniejszość graczy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
PB wyraźnie zaznaczył, że przez optymalizację, gra nie będzie w stanie uruchomić się na XP;ku ;f
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Szkeleton napisał:
PB wyraźnie zaznaczył, że przez optymalizację, gra nie będzie w stanie uruchomić się na XP;ku ;f
No nie wiem. Na WoR Michael Rüve napisał, że prawdopodobnie działać będzie, choć nie ma na to gwarancji. Coraz więcej deweloperów rezygnuje z XP, więc czas na to, by niektórzy w końcu zrozumieli, że branża nie stoi w miejscu.
 
Do góry Bottom