Odpowiadać Ale Już

Status
Zamknięty.

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
nA WTĘpie mówie że nie akceptuje odpowiedzi ,, sprawdzi na mapie" bo nic z nich nie rozumiem a teraz do rzeczy chce zdobyć kamień lwa czy ktoś może podać lokacje wszystkich tych z którymi musze pogadać a jestem tesz po Al shedim co musze zrobić żeby ci koczownicy zatakowali
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT
Na wstępie mówie że nie akceptuje odpowiedzi ,, sprawdź na mapie" bo nic z nich nie rozumiem. A teraz do rzeczy chce zdobyć kamień lwa, czy ktoś może podać lokacje wszystkich tych z którymi musze pogadać. A jestem też po Al shedim co musze zrobić żeby ci koczownicy zaatakowali


Nic nie rozumiesz z map? Po prostu. Na legendzie zapisane są imiona różnych postaci, którym odpowiadają poprzedzające je liczby. Te imię, którego właściciela chcesz znaleźć, szukasz w legendzie, potem ten numer, który danemu imieniu odpowiada szukasz na mapie.

Mapy

To z tematu Spis wszystkich misji
Lago:

CYTAT
"Kamień lwa"
Po uwolnieniu Lago, możesz rozmawiać z Shakyorem o jego kamieniu lwa. Stoi on na wschód od miasta miasta. Da ci ten kamień tylko wtedy gdy otrzymasz zgodę od lderów Koczowników: Asaru blisko Bragi, Kayor blisko Mora Sul, Wutras blisko Al Shedim ,Hurit blisko Bena Erai i Sinikar blisko Bakaresh. Po rozmawianiu ze wszystkimi liderami , Shakyor nagrodzi ciebie jego kamieniem.


CYTAT
"Uwolnij Lago"
Kilku kroków na wschód od Lago z przodu jaskini razem z jego lwem stoi Shakyor . Po powiedzeniu jego, że więzień jest nadal w Lago, on zechce zaatakować miasto jeszcze raz. Gdy będziesz gotowy, składasz jemu wizytę i ruszasz w drogę. Skoro tylko większość straży została wzięta, pozostający uciekną i zadanie zostanie wykonane. Teraz możesz też zabrać klucz do więzienia, z ciała Fabio.

CYTAT
"Shakyor, lew pustyni"
Fabio z Lago chcę abyś zabił niewolnika Shakora. Jest on za chatą Sibura w jaskini (idz od chaty przy skałach). Gdy go zabijesz warto zabrać po nim kamień przemiany w lwa. Potem wróć do Fabia i powiedz o śmierci Shakoyor'a. Nagrodę otrzymasz od Campa'y z Ben Erai.


Nie wiem jak chcesz zdobyć ten kamień, ale domyślam się, że chcesz uwolnić Lago, z tego co ci podałem to powinieneś już miej/więcej do wiedzieć.

A Al Shedim? Nigdy tego nie robiłem, ale domyślam się, że musisz pogadać z Saturasem i szefem Koczowników... Potem się zobaczy.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Ty chyba pytania nie rozumiesz gdzie są ludzie z którymi shaykor kazał mi pogadać znalazłem już tego koło oazy Wutrasa i tego koło bakaresztu
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
1. Jak zadajesz pytania to nie takim tonem bo wątpie żeby ktoś ci odpowiedział z rozkazu
2. Kolega Phantom Lord podał ci wszytsko na tacy ;|
Miejmy nadzieje że w szkole uczyli cie już używania z mapy.
Kolega Phantom Lord podał ci link do mapy z legendą : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bec51d2732cac78.html
oraz imienia osób jakie należy znaleść:
CYTAT
Asaru blisko Bragi, Kayor blisko Mora Sul, Wutras blisko Al Shedim ,Hurit blisko Bena Erai i Sinikar blisko Bakaresh

Teraz wystarczy tylko znaleść imię na legendzie oraz przypisany mu numer który jest zaznaczony na mapie!!
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Dziwisz się, że nie rozumiem pytania, które napisałeś jednym zdaniem na trzy linijki, wykonując przy tym masę literówek, nie używając przy tym znaków interpunkcyjnych?
Nie grałem nigdy po stronie koczowników, ale podałem Ci ile wiedziałem, i ile wywnioskowałem z twojej wypowiedzi. Poza tym gra jest tak zrobiona, że wiele rzeczy samemu można wywnioskować, nie wiem po co chcesz przejść Gothica, nie używając muzgownicy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom