Obsydianowy Miecz Dwuręczny

Status
Zamknięty.

QbeK

New Member
Dołączył
4.2.2008
Posty
29
Witam !!

Poszukuje osoby która zrobi dla mnie obsydianowy metal (taki który można obrobić na miecz dwuręczny). Wiem ze kowal w mieście portowym robi metal na miecz lekki i długi a ja chce miec długi. Mam 14 Gród Obsydianu a wiem ze na zrobienie miecza dwurecznego potrzebne jest 12. Prosze o podpowiedź.

Pozdrawiam
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Chyba trzeba kupić załatwić metal na miecz długi i potem zrobić na kowadle, będzie chyba w opcjach dwuręczny. Jeśli pomyliłem, to idź do kowala w obozie Dona, może pomoże.
 

QbeK

New Member
Dołączył
4.2.2008
Posty
29
kowal w obozie Dona nie wie nic na temat obsydianu. Spróbuje zrobić długi i później dwureczny. Jak pomoze to napisze ;)

niestety po zrobieniu miecza długiego nadal nie ma opcji rozmowy na temat miecza dwurecznego... mam jeszcze 30 gród obsydianu także napewno nie chodzi o ilość gród
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
By zrobić Dwuręczny Miecz Obsydianowy trzeba mieć 12 brył Obsydianu i Umiejętność:
Kowalstwo: 3
Człowiek który może nam przygotować Dwuręczne Obsydianowe Ostrze to Kowal z Miasta Harbor, ale sam miecz wykuć musisz ty.
Pozdro Gaan
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
A kijek prawda. Obsydianowy miecz 2H możesz wykuć dopiero w 4. rozdziale. Sztabę na to ostrze zrobi Ci kowal w mieście. I to chyba tyle. Trzeba więcej wyjaśniać?
 

QbeK

New Member
Dołączył
4.2.2008
Posty
29
Działa :) wystarczyło poczekać do 4. rozdziału
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom