Obóz Bantydów i nie tylko

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
No to tak jetsem juz w obozie bandytów przed wejsciem musialem sie pozbyc franka nie wiem czy dobrze ale go zabilem czarami
tongue.gif
2 Sprawa to nie wiem co mam zarobic zeby Fortuno odzyskal pamiec zrobilem juz zielonego nowucjusze , ale co dalej :?: 3 Sprawa mam znalesc kolesia ktory byl w zmowie z zamachemm na Estebana kto nim jest i kogo powinnienem sie pyatac zeby sie dowiedziec :?: 4 Sprawa mam Ognisty Łuk , ale nie mam do niego Ognistych Strzał mam tylko 19 gdzie moge je dostac :?: Prosze o Pomoc w tej sprawie
smile.gif
A i jescze jaki powinnienem miec teraz poziom bo wstydze sie mowic jaki mam
tongue.gif
 

Tomicard

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
8
1 Obojętne czym i tak ginie na zawsze
smile.gif

2 Masz zrobić miksture, idź zapytac kolesia przed obozem co zbiera zioła
3 Najlepiej pytać wszystkich
4 Tylko tyle jest strzał
5 Ja idąc na Kruka miałem 22:/
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Ja do pkt. 3 Trzeba popytac kopacza przed tym barem(tak gdzie jest lucia i snaf) oraz jeszcze 2 kopaczy (pytaj tych co maja imiona
biggrin.gif
)ktorys z nich powie ci o huno(kowalu) teraz pogadaj z jego czeladniekim
tongue.gif
a na sam koniec z huno (jezeli bedzie chcial zabic estebana ,co powienienes zrobic,to mowie ci ze jego zleceniodawca jest fisk,a zponiej to juz z gorki
biggrin.gif
)
 

Hakon

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
8
obóz bandytów

1 odpowiedż już jest
2 musisz sporządzić miksturę przemianyduszy
przepis ma Miguel
3 zabij goscia co jest przed gospodą
i mowi ze ma list gończy z twoją podobizną
pozniej idz do kopacz co siedzi na lawce przed gospodą
i pozniej ci juz pojdzie
4 odpowiedż już jest
5 ja miałem 18
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
No wiec tak zabilem juz bloodwyna i uwolnilem niewolnikow mialem juz filmik jak kruk ucieka , ale mam jeszcze problem z tym Frotuno mam juz przepis mam wszystkie skladniki z wyjatkiem jednego czerwonego piepzu gdize go zdobyc mozna i czy wogole moge go zdobyc teraz nie wracajac do khorrinis :?:

[ : Sob Lut 19, 2005 7:59 am ]
Pisze jeszce raz , ale nie che tworzyc nowego tematu che sie tylko zapytac jaka miec bron na kruka ile ma obrazen i ile sily trzba miec zeby go bez problemu pokonac :?:
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
No wiec tak zabilem juz bloodwyna i uwolnilem niewolnikow mialem juz filmik jak kruk ucieka , ale mam jeszcze problem z tym Frotuno mam juz przepis mam wszystkie skladniki z wyjatkiem jednego czerwonego piepzu gdize go zdobyc mozna i czy wogole moge go zdobyc teraz nie wracajac do khorrinis :?:

[ : Sob Lut 19, 2005 7:59 am ]
Pisze jeszce raz , ale nie che tworzyc nowego tematu che sie tylko zapytac jaka miec bron na kruka ile ma obrazen i ile sily trzba miec zeby go bez problemu pokonac :?:
Czerwony pieprz ma Zuris.

ja kruka zabiłem bronią 80 obr. i miałem 80 siły
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Aha bo ja mam juz 91 sily i bron 90 obrazen i 19 poziom ale jeszce musze isc do swiatyni i przeczytac list ktory mi dali bo mam sie dostac tam gdzie kruk uciekl 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom