O Dziale Risen

Status
Zamknięty.

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
Siema,
wiem, że jestem nowy i za bardzo nie powinienem się na ten wypowiadać albowiem jestem na forum 3 dni dopiero i tego posta można różnie odebrać, ale właśnie jako świeży użytkownik chcę napisać, że pierwsze co zobaczyłem wchodząc do działu "O grze" na temat Risen i dostrzegłem jedno - bajzel jeśli można to tak określić. Tematy gdzie się spekulowało PRZED premierą mieszają się z tymi powstałymi PO premierze i już bezpośrednio O grze bez żadnych spekulacji. Jak dla mnie to trochę odpycha, zwłaszcza, że reszta działów jest ładnie poukładana.
No i właśnie tutaj przechodzę to sedna sprawy. Wnioskując po forum sądzę, że ten sam problem był z Gothic 3 jak powstawał i dlatego zrobiony został dział "Informacje". Dlatego też myślę, że nie byłby to zły pomysł gdyby administracja zastosowała to samo rozwiązanie z Risen i przenieść do nowo powstałego działu wszystkie tematy o Risen SPRZED premiery. Co sądzicie? ;P
Natomiast ja już się zajmę powstałym w tym wypadku niedoborem tematów. ^^

Hadriell pozdrawia.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Słuszna uwaga, w sumie przez zaniedbanie nie powstał taki dział. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Pozdrawiam
 

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
Widzę, że już ktoś to zrobił. ^^ Bardzo dziękuję, zabieram się do pisania tematów o Risen. ;P
Będzie ciekawie. ^^

Hadriell pozdrawia.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Korzystając z miejsca w tym temacie, chcę poinformować o lukach w skrypcie, który informuje o nowo powstałych tematach w Shoutboxie. Z nowo utworzonego subforum 'Informacje' w dziale Risen, po utworzeniu nowego tematu nie ma o nim jakiejkolwiek wzmianki w sb.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom