Nwn 2..

Status
Zamknięty.

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Witam wszystkich którzy czytają tego posta, z niecierpliwością czekam na tą grę, a jakie jest wasze zdanie o niej?

1. Jak myslicie jakie będą nowe klasy?

2. Jaka fabuła?

3. Oraz jaka cena, rozsondnie będzie kupywać od razu, czy czekać aż ztanieje?

4. Nowe potwory?

5. Czego oczekujecie po tej grze? (grafiki, fabuły, dobrej ścierzki muzycznej, itd.)

6. A i czy wogula pociąga was ta gra? ( mnie bardzo)

7. jak oceniaci jej poprzedniczkę? (od 0 do 100)

Jeśli taki temat był to najmocnie przepraszam i, proszę o wyrozumiałosść.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
1. Gladiator, Kawaler, Rzeźnik, Samuraj, Szermierz, Widmowy wedrowiec, Cyklon, Gardzący Magią, Geomanta, Leśny Strzelec, Lowca Wrogów, Oko Gruumsha, Szalony Berserker, Wladca zwierząt, Banita, Kiel Lolth, Boza pieśc, Egzorcysta, Inkwizytor, Kontemplujący, Lowca Nieumarlych, Rycerz Kielicha, Szpitalnik, Templariusz, Wladca Calunów, Akolita skóry, Czarownik Krwi, Ksenomanta, Wladca zywiolu, Pieśniarz klingi, Prawdziwy Nekromanta, Tkacz Losu, Zniewalacz Umyslów
Najbardziej liczę na dwóch ostatnich
Lista oparta o to
2. QUOTE (gry.wp)Wiemy tylko, że akcja rozgrywać się ma kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej gry, nie będzie do nich prawie w ogóle nawiązywać, raczej nie pojawią się też specyficzni i stworzeni na potrzeby wcześniejszej części bohaterowie. W znakomitej większości „dwójka” rozgrywała się będzie w samym mieście, poszerzonym, większym i ciekawszym, ozdobionym galerią postaci niezależnych, bynajmniej nie płaskich jak deski jeżeli chodzi o opcje dialogowe, i będących dostarczycielami kolejnych sztampowych questów. Z jednej z nieostrożnych wypowiedzi Feargusa można wywnioskować, że tym razem spotkamy się z jakimś zagrożeniem ze strony Sił Ciemności i nieprzeliczonych szeregów Nieumarłych, więc zombie, szkielety, duchy, zjawy i wampiry będą naszym chlebem powszednim...

3. Ja tam mam żelazną zasade- nie kupuje gier droższych ni 100zł i jeżeli NWN2 na początku będzie miał cenę wyższą to poczekam, aż stanieje.
4. Nie jestem ciekaw, ale pewnie kilka nowych dodadzą.
5. Łatwej w obsłudze Aurory, świetnego multiplayera(pokroju jedynki) i dobrej ścieżki dźwiękowej.
6. Moja ulubiona od kiedy wpadła Mi w łapy na gwiazdkę 2002.
7. 100-świetny multiplayer i możliwość tworzenia własnych modółów. Gra może zastąpić praktycznie wszytkie inne cRPG i może nawet więcej. Jak się nie uda skryptami to hakpackami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom