Nowy Trailer Gry

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Pozwoliłem sobie skopiować swój tekst z portalu ;p

CYTAT
Na oficjalnej stronie gry Risen pojawiła się nowa zapowiedź video. Przedstawia wiele nowych scen z samej gry. Widzimy a przykład miasto portowe z nowych ujęć i w różnych porach dnia i nocy, efektowne czary, walki. Trailer podsumowujący wszystko to co do tej pory zostało ujawnione. Zapowiedź trwa niecałe dwie minuty jednakże naprawdę ładnie wygląda. Warto zaznaczyć, że podczas oglądania do naszych uszu dochodzi muzyka wprost od jednego z najpopularniejszych przedstawicieli muzyki symfonicznej oraz gothic metal i, de facto, mojego ulubionego zespołu - Nightwish. Utwór został celnie dobrany do pokazywanych materiałów a nosi on nazwę - The Poet and the Pendulum


Zródło: Risen Info

Trailer
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Powiem tak: zapowiada się świetna gra, Gothic "jedynka" w lepszej oprawie. A przynajmniej taką mam nadzieję - trailer mi się podobał, ładny świat, magia, roślinność etc. Nie mogę się doczekać aż w to zagram (a z kompem będzie problem :(). No cóż, pozostaje mi (czyt. nam) czekać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ha ha rozwalił mnie Nightwish w tle na trailerze, wielki plus za taki pomysł. Mam wrażenie, że Riesen będzie miało więcej do powiedzenia na scenie RPG niż Arcania. Z pewnością powielony temat, ale wygląda na naprawdę solidną sprawę i nowe stwory, i walka w starym stylu.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Bardzo fajne. Walka wygląda trochę jak z WoW, ale poza tym to naprawdę zajefajnie. A magia, mmmmm... już się nie mogę doczekać aż wyjdzie. No i też wydaje się że powrócił klimat z poprzednich części gothica. Ja tam testem zadowolony.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
hmmmmm. oglądając ten film wydaje mi się jakby to była kontynuacja gothica. trolle, ogry, wilki identyczne jak w gothicu. a do tego jak widziałem tego maga co rzuca czar to wydawało mi się że to mag ognia z deszczem ognia :). a do tego szkielety to identyczne jak w gothicu. grafika będzie ładna i miasto też świetne straże palmy itp. na pewno wyjdzie z tego piękna gra.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No, filmik to im sie udał, Arcania będzie miała godneg o siebie (albo nie)przeciwnika, a co do filmiku to ładna grafa no i bardzo przypomina Gothica 1 i 2, a zwłaszcza szkielety jak już ktoś powiedział.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom