Nowy Filmik Gothic 3

Status
Zamknięty.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm sk0ro Khalid pochwalił się tym co otrzymal odemnie to ja zrobie to samo z tym co on mi pokazał. Oto filmik, również z targów GC. 9 min pokazuje samą gre. Plik waży 60 MB. Niby obiecałem Khalidowi że nikomu nie dam tego linku, no ale co tam, moze akurat ktoś jeszcze nie widział wiec...
Oto link
klikacje na FUR VIDEO HIER KLICKEN
i dalej sobie poradzicie. A co do samego flimiku to pokazuje on w większości to co było w tamtym, lecz zawsze to jakaś nowość. powiem że nie zachwyca za bardzo, no ale cush...

P.S Link mam oczywiście od Khalida ;]

EDIT:
No przecierz psize że klikasz na FUR VIDEO HIER KLICKEN
Otweira się okienko i klikas na gothic3-gc05.wmv i zaczyna się ściągnie.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
No tak >lol< ze mnie, ju| obejrzaBem i... nie ma w tym filmiku dozu nowosci, bezio lazi caly czas po tym samym miejscu co w innych filmikach. Gdybym znal niemeicki to moze bym jakas nowa informacje znalazl a tak to pupa. Nic nadzwyczajnego ale wqrto obejrzec, ala prawdziego fana gothica to i tak nie lada gratka.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Filmik ściągnełem choć długo szedł
smile.gif
No i podoba mi się cały świat Gothica. Niestety nie warto go ściągać, gdyż wiele nowego info nie jest tam ukazane. Jedynie można podziwiać jaki ten świat bedzie super
wink.gif


QUOTE Móglbys dac dokladniejszy link? bo to szkopsa strona i yyyy. nowiecie, nie rozumiem nic, tylko "download" a tam nie widzialem. Moze za dlugo siedze przed kompem i juz mi oczy sie psuja wie.

Naucz się czytać ze zrozumieniem!
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Nie zrozumialem ani słowa
tongue.gif
! Niemiecki będe miał w tym roku szkolnym
wink.gif
. Ale podoba mi się ta część Świata Gothica III
cool.gif
. Nieżle wyglądał ten ork z tą dziwną bronią
biggrin.gif
. A kuźnie wyglądały jak kuźnie
laugh.gif
. Widać postarali się przy tworzeniu gry
biggrin.gif
. Tylko szkoda, że to idzie na DVD
huh.gif
(tak słyszałem-jeśli się myle to proszę mnie poprawić
sad.gif
).
 

IhAveApRoblem

New Member
Dołączył
16.8.2005
Posty
13
Nom slaby filmik
wink.gif
Gothic 3 bedzie lepszy od... MORROWINDa ... Ale bedzie na 100% gorszy od Elder Scrolls 4: Oblivion. Przynajmniej patrząc pod kątem trailerów
wink.gif
Ten koles z gothica znow ma ten KRZYWY RYJ na ktory juz patrzec nie mozna! Powinni zrobic jak w Oblivionie czy Morrowindzie że można przynajmniej sobie postać stworzyć
wink.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (IhAveApRoblem @ 24-08-2005, 19:22) Nom slaby filmik
wink.gif
Gothic 3 bedzie lepszy od... MORROWINDa ... Ale bedzie na 100% gorszy od Elder Scrolls 4: Oblivion. Przynajmniej patrząc pod kątem trailerów
wink.gif
Ten koles z gothica znow ma ten KRZYWY RYJ na ktory juz patrzec nie mozna! Powinni zrobic jak w Oblivionie czy Morrowindzie że można przynajmniej sobie postać stworzyć
wink.gif

LoL własnie dlatego to jest Gothic bo nie mozna sobie stworzyć postaci. a jak chesz sobie tworzyć, to sobie zagraj we wspomniane przez siebie gry. Ehh Gothic ma byc orginalny, a nie miec rozwiązania zerżnięte z innych gier

P.S Sorki za off topa
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
W Gothicu nigdy nie było wyboru postaci... po jaki kit mieliby to zmieniać.
Mnie bardzo podoba się fakt że gra się byłym skazańcem (jest to dość oryginalne)
A co do grafiki... tak jak yło to wspomniane w temacie obok.. to jest filmik pokazywany w bardzo małej roździelczości, a co najważniejsze jest to filmik zgrywany kamerą z monitora, więc nie można oceniać grafiki po tym co można było zobaczyć w tym trailerze.
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
''Nom slaby filmik Gothic 3 bedzie lepszy od... MORROWINDa ... Ale bedzie na 100% gorszy od Elder Scrolls 4: Oblivion. Przynajmniej patrząc pod kątem trailerów Ten koles z gothica znow ma ten KRZYWY RYJ na ktory juz patrzec nie mozna! Powinni zrobic jak w Oblivionie czy Morrowindzie że można przynajmniej sobie postać stworzyć ''

Gothic jest grą ORYGINALNĄ jak wspomniał Sebek. W innych RPG tworzysz sobie postrać, ale w Gothicu gra się postacią. Nie znamy przeszłości naszej postaci-to sprawia, że gra jest ciekawsza. Jęśli chcesz to nie jęcz i graj sobie w tego Morrowinda.(Przepraszam za obraze, ale mnie zdenerwował swoją ignorancją, on grał w Gothica czy co?)
 

(KRUK)

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
11
Jak można tak krytykować GOTHICA KAŻDĄ CZEŃŚĆ aż serce mi się kroi, bo przez paru ignorantów jestem załamany ciekawe. Czy dowiemy sie za co siesdział Bezio i jakie ma on imie???? p.s sorka za krótki post
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
No ludzie....
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie np. Gothic jest najlepszą grą na świecie i zdania nie zmienie. Też mnie to denerwuje, że na forum z Gothic'a gra ta jest krytykowana ale to jest forum i każdy się tu wypowiada


PS: jestem strasznie zdenerwowany że zamkneli mój temat "Filmik:Gothic 3" bo miałem zamiar umieścić tam jeszcze inne filmiki... no ale skoro nie chcecie...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Khalid @ 05-09-2005, 19:21) No ludzie....
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie np. Gothic jest najlepszą grą na świecie i zdania nie zmienie. Też mnie to denerwuje, że na forum z Gothic'a gra ta jest krytykowana ale to jest forum i każdy się tu wypowiada


PS: jestem strasznie zdenerwowany że zamkneli mój temat "Filmik:Gothic 3" bo miałem zamiar umieścić tam jeszcze inne filmiki... no ale skoro nie chcecie...
ee Khalid, szkoda że zmknęli Twój topic, ale wiesz tam zaczynał się powazny off top, tutaj zresztą też
tongue.gif
Ale jak znajdziesz coś nowego to możesz stworzyc nowy temat, chyba sie wtedy nic nie stanie, ewentualnie możesz umieścic w tym..Hmm no chyba że się obraziłeś na całe forum..ale nie sądze..Jak będziesz coś miał to sie szarpnij i zarzuć linki dla prawdziwych fanów..

Eee a ostatni żadnych niusów, żadnego trailera ani nic nie widziałem ehh irytuje mnie taki brak informacji
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE No ludzie....
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie np. Gothic jest najlepszą grą na świecie i zdania nie zmienie. Też mnie to denerwuje, że na forum z Gothic'a gra ta jest krytykowana ale to jest forum i każdy się tu wypowiada

Według mnie to w nawet możecie bustwić i nienawidziec Gothica. Każdy ma swoje zdanie i opinie na jego temat. Ale róbcię to w odpowiednich działach i tematach!!
Wasze posty nie wnoszą nic do tematu lecz tylko go oszpecają tym jak ludzie potrafią pisać nie na temat!


QUOTE PS: jestem strasznie zdenerwowany że zamkneli mój temat "Filmik:Gothic 3" bo miałem zamiar umieścić tam jeszcze inne filmiki... no ale skoro nie chcecie...

To załóż nowy w tamtym już był spam jak nic.

Ten temat też już zamykam, gdyż odbiegł od początkowych założeni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom