Normardzka Siarka

Status
Zamknięty.

volum3

New Member
Dołączył
17.6.2007
Posty
4
a wiec tak gram w g3 i nie moge znalezc nordmardzkiej siarki jest ona potrzebna do wyrobu pewnej broni (nie chodzi mi tutaj o trunek, wode nordmardzka starke) jezeli ktos wie w ktorym miejscu moge znalezc normardzka siarke bardzo prosze o zaloczenie posta z gory thx
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Jedną ma Mitsch w Faring (pierwszy najemnik, którego spotkasz).
A przepis na nią znajdziesz w Nordmarze :).


Pozdrawiam.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Po pierwsze nie ten dział.

Co do nordmarskiej siarki to w klanie młona pewien sprzedawca powinien mieć, (nie wiadomo do końca kto, bo to losowe idzie) jak tam nie będzie to klanie wilka. Szukaj u każdego sprzedawcy jakiego spotkasz, wkażdej skrzyni i w budykach. Jak już naprawdę nie będziesz mógł znaleść, użyj kodu lecz nie polecam, lepiej poszukać. :D B) ;) :)

Nordmarską siarkę ma chyba jeszcze ktoś w Faring. W każdym razie jakiś sprzedawca, czy koleś chciał mi sprzedać nordmarską siarkę potem już go znaleść nie mogłem, "rozpłyną się". :angry: <_< :(

Myślę że pomogłem :D ;) :)

Pozdrawiam ;)
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
po pierwsze nie ma nordmarskiej siarki tylko jest nordmarska starka trunek ktory potzrebny jest do wyrobu miecza nordmarczyka w faring mozesz dostac jakies butelki tego i przepis ja jedna znalazlem w ktoryms grobowcu tylko nie pamietam juz w ktorym
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom