No To Mam Kolejny Problem...

Status
Zamknięty.

Adek

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
4
Witam. Mam kolejny problem, a raczej problemy, jestem w Monterze, i muszę syskac reputacje, zeby później wszcząc bunt. Nie moge wykonac dwóch zadań. Mianowicie chodzi oto, ze każą mi zabic złodzieji zboża, i stado wygłodniałych wików. Gdzie są ci złodzieje, i te wilki, chodzi mi o położenie.

Pozdrawiam
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Tu masz odnośnie zadania ze złodziejami jak dojść i tak dalej:
QUOTE
18. "Pszenica dla opiekuna"
Aby zdobyć pszenicę musisz udać się na farmę Elbera. Aby ją znaleźć musisz udać się drogą w pobliżu farmy Dennisa, a w końcu trafisz na farmę. Na miejscu porozmawiaj z Elberem, a powie Ci, że złodzieje zboża kradną jego zbiory i poprosi Cię o odnalezienie i zabicie bandytów. Po wygranej walce pozbieraj znajdujące się tam zboże razem z tym, które znajdziesz na farmie - powinno być ich 15 - i wróć do Stanforda.
Zdobyte doświadczenie: 750
Zdobyta reputacja: Montera +2

19. "Złodzieje ziarna muszą zaprzestać swojego procederu"
W rozmowie z Elberem dowiesz się o złodziejach zboża, kradnących jego zbiory. Aby ich znaleźć musisz udać się na południe do farmy. Od młyna przejdź na drugą stronę drogi, idź w stronę świecących kryształów, miniesz po drodze poukładane ścięte drzewa. Trafisz w końcu na grupkę zębaczy. Pozabijaj je i idź trochę dalej najlepiej z wyciągniętym łukiem. Powinieneś już zobaczyć złodziei. Pokonaj wszystkich rzezimieszków oraz pozbieraj zboże porozrzucane naokoło. Jeśli chcesz możesz zajrzeć do jaskini, w której aż się roi od potworów, z którymi na tym etapie gry na pewno nie dasz sobie rady. Wróć do Elbera po nagrodę.
Zdobyte doświadczenie: 1250
Zdobyta reputacja: Montera +7


A jaskinie z agresywnymi wilkami (zadanie zabicia wygłodniałych wilków masz w Cape Dun) znajdziesz idąc z farmy Domenika do Montery mijając obóz bandytów. Dalej przy drodze po lewej będzie jaskinia. Ahh farma Domenika znajduje się na drodze Cape Dun - Montera :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom