No Czeeeeść

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Witam wszystkich. Jako,że jestem nowy na tej stronie, w tym środowisku itd.,to stwierdziłem (głównie przez Abi, ale mniejsza :p),że wypadałoby cosik o mnie tutaj napisać. No więc zacznijmy ten pisemny "autoportret osobowości" :D.
 
Nazywam się Kuba, jestem (jeszcze przez miesiąc -.-) szczęśliwym 15-to latkiem, który wyszedł z gimbazy,lecz vice versa to nie zadziałało. 
Zainteresowania? Lubię sobie pograć na gitarze,kompie oczywiście,kocham śpiewać (tj. growlować :3), słuchać muzyki. No i oczywiście-pisać, spotykać się, rozmawiać z innymi ludźmi. W obrębie moich zainteresowań leży także pomaganie w rozwiązywaniu problemów innych ludzi, także, jeśli nie przeszkadzałoby wam to,że pomaga wam niespełna 16-to latek to jestem do dyspozycji :).
Podejrzewam,że,jeśli komuś będzie się chciało to czytać,mogą się pojawić pytania o muzykę. No więc odpowiadam z góry:
Jedyne bandy rockowe jakie lubię to Dżem,TSA i niektóre kawałki od Comy/Luxtorpedy. Tak poza tym to raczej siedzę w metalu :3. Znając życie, większość tzw. "kucy" stwierdzi, ze słucham Sabatonu czy Slipknota. Otóż nie. Siedzę raczej w klimatach Kata z Romkiem, Bloodbatha, Eluveitie, Dimmu Borgiru,Illuminandi etc. 
Myyyyyyyyślę,że poruszyłem tu jakieś ważniejsze aspekty moich zainteresowań. Celowo nie piszę wszystkiego, lubię,gdy pod postem pojawiają się komentarze,pytania,na które mogę poodpowiadać :3.
Także Pozdrawiam i zapraszam do jakichś pytań :D
 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o wreszcie będzie można młodego człowieka wykorzystać do śpiewania i grania - ha teraz sie nie wywiniesz, musisz pokazać co potrafisz :D, czyli robi nam się grupa muzyków i super
 
mam nadzieję ze ci sie u nas spodoba :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Yay, kotek-metal. :3
Siemka, baw się dobrze. :3
Wszyscy Cię już kochamy. :3
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ha! Witamy kolejną osobę w naszym gronie :p. Miłej zabawy życzę.
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Mam zapłon, ale wypada się przywitać. Tak więc - heeeej Kuba  :lol: 
 
Do góry Bottom