Nieszczęsni poszukiwacze...

Status
Zamknięty.

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
Mam problem, właśnie skończyłem drugi rordział i wracam z Górniczej Doliny, pierwsze co napotykam to jest nieszczesny poszukiwacz :!: :!:
...jak ja mam go rozwalić, jestem na 14 poziomie i kompletnie nie daje mu rady :?: :?:
...czy wy też mieliście takie problemy :?: :?:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

No cuż, Poszukiwacze są dużo lepsi niż w dwójce... Ja radze zrobić tak: Przyzwij jakieś stworzenie - najlepiej szkieleta i w momwncie gdy on zaatakuje Poszukiwacza biegnij do bramy i uciekaj. Takim sposobem przedostałem sie przez tą właśnie brame
tongue.gif
A potem do Lestera, Xardasa i znowu problem z Wargami... ale tu miksturka szybkości i z głowy
tongue.gif
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
....i chyba bede tak robil i uciekal przed nimi bo narazie to nie mam kompletnych szans z nimi

[ : Sob Lut 05, 2005 9:37 pm ]
...a czy w nowym świecie bedzie duzo poszukiwaczy, bo wlasnie sie tam wybieram a nie chce mi sie przez caly czas uciekac
tongue.gif
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
A ktory trzeba miec poziom zeby spokojnie pokonac poszukiwacza, ja wracam z Jarkendaru i jeszcze nie bylem w GD i mam 23 poziom poradze sobie??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

No cóż, jak do tej pory nie spotkałem żadnego Poszukiwacza a przemierzyłem juz spory kawałek Jarkendaru, wiec stwierdzam że pod tym względem jest bezpieczny
tongue.gif
23 lvl :?: Zależy jeszcze jaką masz zbroje ( wiesz ochrona przed ogniem itp. 8) ).
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
ja mam zbroję rycerza, i ginę po jakiś 8 ciosach kuli ognia, mam pas ognistego biegacza(ochrona przd ogniem 10), amulet ognia (ochrona przd ogniem 10), i pierścieńognia (obrona 10) i tyle, mam 13 level i se z nim radze,
ps. mam Błogosławione ostrze magiczne
tongue.gif
 

damian

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
33
Ja juz raz przeszełem NK i w nowym świecie nie było ani śladu poszukiwacza
biggrin.gif
I bardzo dobrze...
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
powiem tak.... od ok 18-20 lev juz mozna sobie ze wszystkim poradzic... ofcourse 1vs1 nie jak w dwojce- caly legion i ty heheh
pozdrawiam....
 
A

Anonymous

Guest
Ja tam mialem lekka zbroje lowcy smokow no przeszedlem do trzeciego rozdzialu i wypelnilem w jarkendarze wszystkie zadania i miaelm SZPON BELIARA i nie mam zadnych klopotow z Poszukiwaczami mialem wtedty podajze 19 lvl
wink.gif
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...mnie narazie pozostaje tylko ucieczka przed nimi
tongue.gif

...tylko teraz mam inny problem, mam isc teraz po ornament do słonecznego krągu a jestem w 3 rozdziale i tam bedzie duzo poszukiwaczy i niedam sobie rady z nimi :?: :?:
 
A

Anonymous

Guest
butelka szybkosi i w nogi
smile.gif
^.-; w dwoje bedac wojownikiem zero skilla na kusze zabijalem ich wlasnie z kuszy ;p ^___^; nie wiem jacy sa tutaj ale mmm bo niedlugo sie na nich rzuce;p
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
a ja proponuje zwuj bryła lodu pare poszukiwaczy pojedziesz bez problemu
 
A

Anonymous

Guest
Ja tam go zmroziłem, potem przywoływałem goblinków ile wlezie i jokoś go pokanałem
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...tylko, że ja jestem strażnikiem i nie mam narazie żadnych run, więc tylko moge korzystac ze zwojów...
...ale może jakoś ich przechytsze
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

QUOTE ...mnie narazie pozostaje tylko ucieczka przed nimi
tongue.gif

...tylko teraz mam inny problem, mam isc teraz po ornament do słonecznego krągu a jestem w 3 rozdziale i tam bedzie duzo poszukiwaczy i niedam sobie rady z nimi :?: :?:

Przecież po ten ornament idziesz z Laresem :!: On sobie z nimi poradzi bo ma GODa
tongue.gif
Chyba że miałeś na myśli oko Innosa a nie ornament... no to juzbędzie gorzej :?
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...nie mi chodzi po ornament tylko nie wiem czy Lares jest nieśmiertelny bo tam jest sporo tych poszukiwaczy :?: :?:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

No spoko - przecież napisałem że Lares jest nieśmiertelny... Pójdzie przodem i wybije wszystko co nie jest w stosunku do ciebie przyjaźnie nastawione... A ty tylko zagarniesz expa i ornament
tongue.gif
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...no to spoko, wybiore sie z nim na wycieczke i po sprawie
tongue.gif
tongue.gif


[ : Nie Lut 06, 2005 12:39 pm ]
..a jeszcze mam jedno pytanie poza tematem, dlaczego nie mozna sie dołączyć do klanów :?: :?:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Grrr :evil: Bo one nie istnieja :!: Nie ma klanów są teraz gildie... Nie zauważyłeś takich dziełów dziwnych :?: Chcesz sie do jakiejs dołączyć to napisz do przywódcy i może cieprzyjmie. Pozdro :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom