Niekończąca Się Walka ?

Status
Zamknięty.

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
Otóż zauważyłem dziwną rzecz w gothicu 3 . Gdy oswobodziłem miasto cape dun poszłem dalej w świat ale potem zachciało mi sie iść do jaskini ze smokami . Po drodze zaczęłem zadyme z osadnikami miasta . Wybijałem ich i wybijałem aż nagle stało się to co z orkami - nagle pokazało sie tyle doświadczenia że nie mogłem dostrzec pierwszego napisu a reszta osadników uciekła tak jak orkowie z ich wypędzenia . Czy to oznacza że miasta można odbijać od 2 stron w nieskończoność ? Co o tym sądzicie ?
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Cóż myślę, że albo miasta na początku wcale jednak nie odbiłeś, a zrobiłeś to wracając, albo to jakiś bug.
 

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
Odbiłem a za drugim razem to buntowników tam osiedlonych wypędziłem
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No to teraz zadarłeś i z orkami, i z buntownikami. Ale miast buntowników wybiłeś? Bo jak tylko te miasto, jeszcze możesz stanąć po ich stronie
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
jak jesteś po stonie buntowników to lepiej daj se z tym spokuj
jak jesteś z orkami to jesteś moim wrogiem
jak jesteś z assasynami to jesteś moim wrogiem
jak jesteś po stronie koczowników to lepiej zabij wszystkich assasynów
jak jesteś egoistą i zależy ci na zysku to zrób wszystkie zadania w mieście(kasa),potem wyzwól miasto,pogadaj z ludzmi,(kasa) a potem znowu zabij rebeliantów(koczowników lub bóntowników)i ich ograb zabiesz wszystko z całego miasta i idz do nastepnego
 

rino

Member
Dołączył
12.5.2008
Posty
32
CYTAT(mag 7 kręgu @ 01-01-2008, 03:10) index.php?act=findpost&pid=164690
jak jesteś po stonie buntowników to lepiej daj se z tym spokuj
jak jesteś z orkami to jesteś moim wrogiem
jak jesteś z assasynami to jesteś moim wrogiem
jak jesteś po stronie koczowników to lepiej zabij wszystkich assasynów
jak jesteś egoistą i zależy ci na zysku to zrób wszystkie zadania w mieście(kasa),potem wyzwól miasto,pogadaj z ludzmi,(kasa) a potem znowu zabij rebeliantów(koczowników lub bóntowników)i ich ograb zabiesz wszystko z całego miasta i idz do nastepnego


dobrze mowi ja tez tak uwazam

spam..warn
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Możliwe że jak odbijesz miasta dla ludzi, a potem nagle zachcesz być z orkami to musisz je odbić drugi raz. Ale czy walka nieskończona? Czy za jakiś czas znów się tam pojawili orkowie czy ludzie? Tylko jeśli tak to możliwe ze możesz odbijać w nieskończoność tylko ciekawe czy liczy się jak byś odbił np. 3 miasta czy dalej liczy się jako jedno. Możesz sprawdzić.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Skoro zabiłeś orków a potem ludzi, to miasto było już chyba puste?!
Jeśli to się zgadza, to nie można tego nazwać nieskończoną walką ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom