Nie Rozpoznaje Urządzenia Usb

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Od pewnego czasu mój laptop nie jest w stanie rozpoznać urządzenia jakim jest odtwarzacz mp3. Jestem prawie pewien, że stało się tak po tym jak system dokonał jakichś aktualizacji. Próbowałem odinstalować urządzenie i zainstalować ponownie, ale komputer nie był w stanie znaleźć odpowiednich sterowników. Nie jest to problem wejścia USB, bo podłączyłem pod to wejście myszkę i wszystko działało. Również kabel którym się posługuje by podpiąć mp3 do laptopa, działa mi na innym komputerze.

Jakieś sugestie?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Miałem podobny problem, kupiłem pendrive'a 32 GB, którego po podłączeniu nie widziało, był plug & play, więc nie potrzebował sterów, ale cały czas krzyczało, że ich potrzebuje.
Tylko instalka systemu od nowa mi pomogła, więc pewnie chodzi głównie o śmiecie na kompie jakie możesz mieć, które dopiero usuną się w trakcie nadgrywania systemu :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skanowałeś kompa dobrym antywirusem?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Problem sam się rozwiązał. Dzisiaj podpiąłem mp3 by ją podładować i ku memu zdziwieniu komputer od razu pobrał sterownik. Także wszystko bangla.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i to mnie cieszy że działa
czasem wystarczy odłączyć na ok 10s i na nowo podłączyć i jest oki, u mnie zawsze to działa gdy niby 'coś' nie rozpoznaje, ostatecznie zresetować kompa ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom