Nie Ma To Jak Złoto....

Status
Zamknięty.

Feufrer

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
1
Witam.

Mój problem polega na tym, że "zaciąłem się przy Geldern". Dostaję zadanie od orka imieniem Nemork. Oczekuje On ode mnie, abym dostarczył mu 30 bryłek siarki i 50 kawałków złota.

Przeszukałem obie kopalnie nieopodal miasta, znalazłem trochę "towaru", ale wciąż nie wystarcza, dodam, że nie mam zamiaru biegać po całej mapie i szukać kopalni <_<

Moje pytanie jest następujące : Czy jest jakiś sposób, aby szybciej zdobyć ów przedmioty. Na pewno nie jeden z użytkowników tego forum ukończył grę, może powie mi jak on poradził sobie z tym problemem ?


@Ranqiz

Spróbuję to zrobić :] Oby się udało, dam znać za jakiś czas.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Bryłki siarki znajdziesz w kopalni, którą znajdziesz w następujący sposób. Wyjdź północną bramą Geldern i od razu skręć w lewo. W tej kopalni i przed nią jest porozrzucane 30 bryłek siarki. Musisz wszystkie pozbierać, ponieważ nie ma tam ani jednej więcej. A 50 kawałków złota musisz sam wykopać w kopalni. Podejdź do żyły złota np. w kopalni w Geldern i użyj "akcji", wtedy Bezi wykopie 2 kawałki z jednej żyły. Tylko nie pamiętam, czy potrzebny jest do tego kilof. Jeżeli tak to ubij jednego niewolnika i mu zabierz.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Kilof jest potrzebny.

Na terenie wokół Geldern jest sporo żył złota. W Wilczej Kopalni jest kilka, dalej, przy kopaczu, którego kopalnia została zniszczona. Wykop całe złoto z żył (jedna jest nieco niżej). Potem pogadaj z kopaczem, poprosi Cię on, żebyś poszedł do miasta i sprowadził dla niego ratunek. Pójdź więc do Geldern i pogadaj z najemnikiem (nie pamiętam imienia, kojarzę tylko, że miał dwóch pomocników "Prawa ręka..." i "Lewa ręka...". Gdy kopalnia zostanie znów uruchomiona, wróć tam i pozbieraj samorodki, porozrzucane na około. Kilka da Ci również kopacz, jako zapłatę za pomoc.

Sulfock, zarządca kopalni siarki może Ci dać kilka bryłek za zabicie zębaczy.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
jest jeszcze gość który prowadzi kopalnię złota niedaleko wilczej kopalni ale że kopalnia została napadnięta to trzeba zgłosić to Samuelowi wtedy przyjdą tam niewolnicy a ty dostaniesz doświadczenie wcześniej wykop kilofem samorodki i pozbieraj z ziemi bo wyjątkowo dużo wala się ich po ziemi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom