Nie Ma Gorna

Status
Zamknięty.

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Witam
Mam taki problem.. w wierzy koło Gothy nie ma Gorna. Powinien tam być przetrzymywany jako więzień. Rozmawiałem z orkiem który siedział w wierzy i był tekst o uwolnieniu więźnia.. zapłaciłem 2k w dzienniku zapisał się wpis ~uwolnić gorna i tyle. Jego po prostu nie ma w tym pomieszczonku po lewej :(

Czy to błąd gry?? poprzednio jak grałem to tam był i pomógł mi wyzwolić Gothe.. taraz sam musiałem wybić wszystkich ząbiaków.. myślałem że skoro jest uwolniony to może pojawi mi się znikąd podczas wędrówki ale nie :(

Gdzie jest Gorn?? Jeśli to błąd gry to czy można go przywołać konsolą??
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jeśli nie ma go nigdzie obok, rzeczywiście musi to być błąd gry. Jeśli chodzi o konsolę, to kod spawn <nazwa przedmiotu> powinien załatwić sprawę ;]
W twoim przypadku spawn Gorn .
 

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Ech.. Użyłem tego kody ale ten Gorn jase jakiś lipny :( nie można z nim podróżować.. wogóle nie chce ze mną rozmawiać :(
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
ja też tak miałem i zacząłem od nowa sam nie pamiętam czemu i potem był tam więc na wet bez kodów lepiej ale jak nie działa to więc wtedy reinstal
 

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Ech.. już znam przyczynę :( bug. Grałem wcześniej ścieżką Adanosa wtedy Gorn był. Na nowej postaci go niema.. Gdzieś już czytałem o tym błędzie. Ps. zabłąkanych wilków w jaskini koło Monteny taż nie było
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom