Niby Gothic :)

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
Jezeli szukacie gry online podobnej troche do Gothica to polecam Silkroad Online .
Grafika jest podobna do G1 - G2 tylko troche bardziej bajkowa (co nieznaczy ze gra wyglada jak komiks ^^)
To jest moja opinia na temat + i - .
+ :
Grafika
Wyglad czarow itp.
Prace
itemy

No i to to co pamientam w tej chwili

- :
Waga Clienta ( 870 - 900 mb. :/ )
Wyglad niektorych potworkow
Sa czasem bugi ze np. zaklinujesz sie na krawezniku :D albo wejdziesz w budynek
Niemal zawsze sa kolejki na serwerach ( :/ ) i trzeba sie dobijac (czyli wchodzic i
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm Silkroad podobny grafika do Gothica ? Powiedzmy...
A co do samej gry to ogólnie nie mam miłych wspomnień z gry w nią. Raz ze lagi są prawie na każdym serwie, to te oczekiwanie na wbicie na serwer baaaaardzo skutecznie odstrasza od gry, naprawdę bardzo skutecznie. Ogólnie sama gra jest dość ciekawa, chodź ma sporo niedociągnięć min. w pvp. Jak ktoś lubi sie wkurzać przy logowaniu polecam, dla ludzi mniej nerwowych, pograjcie sobie w coś innego ;]
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
No fakt to co powiedział mój poprzednik to niestety całkowita prawda. :(
duże lagi i trzeba sporo się namęczyć aby wbić sie na server.
Druga sprawa to cholernie gupie questy, można je robić 20 min albo i nawet 5 godzin. Miałem jednego takiego q gdzie musiałem tak długo bić stworki aż wypadnie znich 100 jakiś tam mieczyków. No normalnie załamać sie można.
Silkroad online, jest bardziej dla ludzi co mają więcej czasu i ludzi którzy są cierpliwi...
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Wątpię czy podobny... Ale gierka może być :p
 
Odkop tematu sprzed 8 lat ma uzasadnienie tylko w jednym przypadku - jeśli zamierzasz napisać coś naprawdę odkrywczego i w miarę wyczerpująco. Tym razem ostrzeżenie słowne. B.
 
Do góry Bottom