Nfs Hot Pursiut

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Witam.
Od jakiegoś czasu trzyma mnie mania grania w tego NFSa. Pewnie wielu z Was miało styczność z tym tytułem i macie wyrobione zdanie.
Mnie jednak konkretniej chodzi o jeden wyścig w grze. Mianowicie Seacrest Tour. Jest to najdłuższa trasa w grze, bo wynosi aż 70km, gdzie średnio wszystkie trasy oscylowały w granicach 10-25km.
Ale do rzeczy. Gdy odpalam tą gierkę, jedyne co robię to jadę na tej trasie. Staram się wykręcać coraz lepsze czasy i porównywać je z innymi. Pytanie moje brzmi więc, czy ktoś z naszego forum też 'męczy' tak tą grę i wyścig, czy tylko mi tak odbija?

Rekord mam nie najgorszy, ale gdy znajdzie się ktoś zainteresowany rozmową to podam dokładnie ile wynosi.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
W grę grałem i ją całą ukończyłem. Starałem się wykręcić same dobre czasy i zdobycie samych złotych medali co mi się udało. Gra ciekawa oraz wciągająca. Nie wiem co o niej więcej powiedzieć, warto zagrać.

Co do tej trasy to podchodziłem kilkanaście, może i kilkadziesiąt razy by zdobyć pierwsze miejsce. Zawsze po 5 km Buggati było już z 10 km dalej ode mnie. Ale trasa jest połączeniem kilku najlepszych tras w grze. Fajnie się na niej ściga, lecz za długo. Osobiście teraz męczę Shift 2 : Unleashed i mam tam trudności na poziomie nowicjusz.
 
Do góry Bottom