Newsy

Status
Zamknięty.

Szympi

New Member
Dołączył
6.10.2011
Posty
7
Witam.
Tak, tak, szukałem, takiego tematu nie ma, ale... admini, błagam, zróbcie coś z tymi tematami, chodzi mi dokładniej o tytuły w tym dziale. Irytujące są tematy "mam problem!!!", "CO MAM ZROBIĆ?!". Nie można nazwać tematu, powiedzmy, "Problem z postami", "problem z shoutboxem"?
Ale nie o to chodzi. Mianowicie nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego w dziale z newsami są przestarzałe tematy, oraz dlaczego nie ma żadnych nowych? Gdzie są newsy o tym, co się ostatnio działo z Jowoodem, o tym, że 24 października można nabyć dodatek do Gothica 4 na Steamie...
Na Waszej stronie to wszystko jest, więc dlaczego na forum nie?
Mam nadzieję, że mi ktoś kompetentny odpowie...

BTW, przymknął bym oko, gdyby to byli zwykli userowie, ale dlaczego nawet moderatorzy i administratorzy emotikony dodają przed kropką? Emotikony daje się tylko i wyłącznie PO kropce. "xD" też. ;]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Tak, tak, szukałem, takiego tematu nie ma, ale... admini, błagam, zróbcie coś z tymi tematami, chodzi mi dokładniej o tytuły w tym dziale. Irytujące są tematy "mam problem!!!", "CO MAM ZROBIĆ?!". Nie można nazwać tematu, powiedzmy, "Problem z postami", "problem z shoutboxem"?
Tematy nazywają autorzy tych tematów, nie my. Autor nazywa się go jak chce. Nie moja wina, że większośc nie potrafi go porządnie nazwać.

Ale nie o to chodzi. Mianowicie nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego w dziale z newsami są przestarzałe tematy, oraz dlaczego nie ma żadnych nowych? Gdzie są newsy o tym, co się ostatnio działo z Jowoodem, o tym, że 24 października można nabyć dodatek do Gothica 4 na Steamie...
Na Waszej stronie to wszystko jest, więc dlaczego na forum nie?
Coś się zepsuło po ostatniej aktualizacji naszej strony przez co nie daje już automatycznie nowych tematów. Sami staramy się to robić, ale czasami się zapomina. Nikt nie jest idealny.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jak już mamy być tacy formalni, to forum służy do dyskutowania, a strona do informowania i nie ma "obowiązku" zamieszczania newsów na forum. Oczywiście, jest do dobre, ale wg mnie niekonieczne. Niemniej jednak mam nadzieję, że w przyszłości wprowadzimy (przywrócimy) automatyczne dodawanie newsów na forum.

BTW, przymknął bym oko, gdyby to byli zwykli userowie, ale dlaczego nawet moderatorzy i administratorzy emotikony dodają przed kropką? Emotikony daje się tylko i wyłącznie PO kropce. "xD" też. ;]
Emitionki to internetowy dodatek nie mający nic wspólnego z pisownią i jak dla mnie umieszczanie ich jest wolną amerykanką. Ja osobiście nie zwracam na to uwagi, w ogóle pierwszy raz o czymś takim słyszę. Tak czy siak - post ma zachowywać zasady j. polskiego i ma być sensowny - emotki to rzecz wyjęta spod prawa i każdy umieszcza je tam gdzie chce, oczywiście interweniujemy gdy ich ilość przekracza dobry smak.

Co do nazw tematów - tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Poczynimy kroki by to naprawić jeśli chodzi o nowe tematy.

btw. Nazwa twojego tematu tez jakoś szczególnie nie opisuje treści tegoż tematu...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Coś się zepsuło po ostatniej aktualizacji naszej strony przez co nie daje już automatycznie nowych tematów. Sami staramy się to robić, ale czasami się zapomina. Nikt nie jest idealny.

Popracujemy nad tym
 

Szympi

New Member
Dołączył
6.10.2011
Posty
7
Jak już mamy być tacy formalni, to forum służy do dyskutowania, a strona do informowania i nie ma "obowiązku" zamieszczania newsów na forum. Oczywiście, jest do dobre, ale wg mnie niekonieczne.
W takim razie twój post sam zabiera sens działu z newsami.

Chodzi mi przede wszystkim o to, że ostatni news był dopiero w sierpniu. Z resztą, co Wam szkodzi fatygnąć się i to napisać?

btw. Nazwa twojego tematu tez jakoś szczególnie nie opisuje treści tegoż tematu...
Jeśli temat "newsy" jest w dziale takim jak "uwagi", to chyba logiczne, że chodzi o uwagę związaną z newsami...


Tematy nazywają autorzy tych tematów, nie my. Autor nazywa się go jak chce. Nie moja wina, że większośc nie potrafi go porządnie nazwać.
Ale od tego są administratorowie i moderatorzy, żeby poprawiali tematy, czy post użytkownika.

Coś się zepsuło po ostatniej aktualizacji naszej strony przez co nie daje już automatycznie nowych tematów. Sami staramy się to robić, ale czasami się zapomina. Nikt nie jest idealny.

Aż od sierpnia? Dziwne. Poza tym - naprawdę, to zajmuje tylko 5-10 minut czasu wolnego admina, to wszystko...


Nie mniej jednak dziękuję za odpowiedź.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
administratorowie

Administratorzy jeśli już :)



Dla osoby z zewnątrz wszystko może wydawać się kwestią 5 minut. Jako, że jesteśmy ludźmi nie maszynami, pewnie rzeczy nam umykają, a na pewne mamy mało czasu i robimy na tyle na ile nam pozwalają możliwości. Tak czy inaczej Thanks, bo faktycznie nie spojrzeliśmy na to od tej strony. Uwzględnimy twoje uwagi na przyszłość.

Pozdrawiam
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Tematy nazywają autorzy tych tematów, nie my. Autor nazywa się go jak chce. Nie moja wina, że większośc nie potrafi go porządnie nazwać.

Co do nazw tematów, bardzo łatwo jest to uregulować stosownym wpisem w regulaminie i późniejszym egzekwowaniem go.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ten temat został już omówiony wśród członków administracji. W regulaminie niczego nie trzeba zmieniać. Po prostu będziemy tego pilnować. Dzięki za sugestię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom