[News] Mod jesienny do Risen

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Grasz już tak długo w Risen, że klimat tropikalnej wyspy wychodzi ci bokiem? Team Kamrades przygotował ci niespodziankę... Wszystko wskazuje na to, że ulubioną porą roku tych panów jest jesień. Najpierw stworzyli mod do Gothic 3 podmieniający tekstury roślinności na styl jesieni. Teraz zrobili to samo z Risen. Trzeba przyznać, że wyszło im to ciekawie. Dlaczego nie spróbować przejść gry kolejny raz, tym razem w oprawie adekwatnej do obecnej pory roku? Screeny z moda jesiennego znajdziecie w naszej galerii, a samą modyfikacje pobierzecie z naszego downloadu. DownloadGaleria RisenMod Jesienny - oficjalna strona

Wyświetl pełny artykuł
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Po pierwsze, z downloadu gupa nie da się tego ściągnąć. Nawet nie ma tego pliku w zasobach. Po drugie, nie kopiuj bezsensownie tekstu z newsa, nie formatując go wcześniej l;p

Jak na razie mam problemy z instalacją tego moda, się pobawię jeszcze
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To automatyczny skrypt... sam wrzuca newsa ;p.

Co do pliku, dziwna "anomalia wystąpiła", ale już chyba działa.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Wgrałem, uruchomiłem grę (wyskoczył komunikat, żebym włożył dysk z grą, który już się znajdował w DVD-romie; wystarczyło wysunąć i wsunąć ponownie płytę). I działa wszystko, barwy ładne, muszę przyznać. Zrobiłem kilka screenów

http://www.xfire.com/screenshots/
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pobrałem ,zainstalowałem ,uruchomiłem gre.
Wrażenia? Oby więcej takich modów :)
Starannie dobrane barwy oraz kolory nadają tej grze chęć do ponownego zagrania :)
Ponowne uruchomienie gry sprawiło dostania się na nową lokacje chociaż zmieniły sie tylko karnacje.
Ogólnie to mod na 8,5/10 ponieważ teraz niektóre ściezki zlewają się z otoczoniem oraz nowe otoczenie odkrywa sekretne jaskinie co w podstawowym Risenie były prawie nie do zauważenia. To tyle na temat tego moda z mojej strony.
 
Do góry Bottom